Bosch Laserový měřič vzdáleností GLM 50-27 C
Kód: 0601072T00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné pouzdro, Poutko na přenášení, 2x baterie 1,5 V LR6 (AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Laserový měřič GLM 50-27 C Professional nabízí vysoce odolný design, který odolává drsným podmínkám a umožňuje rychlou dokumentaci a snadné použití
- Jeho design s certifikací ochrany IP65, který je ideální pro náročná pracoviště, je vybaven krytem pohlcujícím nárazy a odolává pádům z výšky 1,5 metru i na tvrdý beton
- Díky rychlému přenosu dat přes připojení Bluetooth® a aplikaci MeasureOn od společnosti Bosch nebyla dokumentace výsledků měření nikdy jednodušší
- Intuitivní ovládání zajišťuje inteligentní uživatelské rozhraní s mnoha užitečnými funkcemi, jako je špičkový barevný displej a praktická funkce nápovědy
- Ideální pro dokumentaci, výpočet potřeb materiálu, prostor a stěn a umístění montážních prvků, je bezkonkurenční volbou pro architekty, elektrikáře a mnoho dalších profesií
- Dodává se se zvýšenou výdrží akumulátoru (v porovnání s předchůdcem GLM 50 C Professional) a se zvukovým a vibračním zpětným vazbou pro ověření úspěšnosti měření
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Aplikace MeasureOn na App Store pro iOS
Aplikace MeasureOn na Google Play pro Android
Bosch GLM 50-27 C Professional: Podrobnější informace
Laserový měřič Bosch GLM 50-27 C Professional nabízí vysoce odolný design, který odolává drsným podmínkám a umožňuje rychlou dokumentaci a snadné použití. Jeho design s certifikací ochrany IP65, který je ideální pro náročná pracoviště, je vybaven krytem pohlcujícím nárazy a odolává pádům z výšky 1,5 metru i na tvrdý beton. Díky rychlému přenosu dat přes připojení Bluetooth® a aplikaci MeasureOn od společnosti Bosch nebyla dokumentace výsledků měření nikdy jednodušší. Intuitivní ovládání zajišťuje inteligentní uživatelské rozhraní s mnoha užitečnými funkcemi, jako je špičkový barevný displej a praktická funkce nápovědy. Ideální pro dokumentaci, výpočet potřeb materiálu, prostor a stěn a umístění montážních prvků, je bezkonkurenční volbou pro architekty, elektrikáře a mnoho dalších profesí. Dodává se se zvýšenou výdrží akumulátoru (v porovnání s předchůdcem GLM 50 C Professional) a se zvukovým a vibračním zpětným vazbou pro ověření úspěšnosti měření.
Objednávací číslo Bosch
0601072T00
0 601 072 T00
0.601.072.T00
EAN
4059952518824
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952518824 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ano |
| MeasureOn GLM Deal: | ano |
| Farba lasera: | červená |
| Laserová dióda: | 635 nm, < 1 mW |
| Rozsah merania: | 0,05 – 50 m |
| Najmenšia zobrazovaná jednotka: | 0,1° |
| Trieda lasera: | 2 |
| Presnosť merania, typ.: | +/- 1,5 mm |
| Rozsah merania sklonu: | 0-360° (4 x 90°) |
| Presnosť merania (typická): | +/- 0,2° |
| Čas merania, typ.: | < 0.5 s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Napájanie: | 2 batérie LR6, 1,5 V (AA) alebo Li-Ion akumulátor BA 3.7V 1.0Ah A |
| Nabíjacia prípojka USB (pri Li-Ion akumulátore): | Type-C™ |
| Automatické vypínanie - laser: | 20 s |
| Automatické vypínanie - prístroj: | 5 min |
| Hmotnosť, cca: | 0,17 kg |
| Dĺžka: | 119 mm |
| Šírka: | 53 mm |
| Výška: | 29 mm |
| Merné jednotky: | m/cm/mm/stopa/palec/stopa-palec |
| Počet hodnôt v pamäti: | 30 |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 65 |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Ochrana proti nárazom: | až 1,5 m |
| Prenos údajov: | Bluetooth™ 4.2 Low Energy |
Bosch Professional GLM 50-27 C: Rýchly, spoľahlivý a mimoriadne robustný
GLM 50-27 C & CG Professional: Rýchle, spoľahlivé a odolné.
Odolné meracie prístroje – inšpirované najdrsnejšími remeselníkmi
Spoľahlivé merania vďaka systému Bosch High Precision System
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
