Bosch Laserový měřič vzdáleností GLM 50-22
Kód: 0601072S00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x baterie 1,5 V LR6 (AA), Ochranné pouzdro, Poutko na přenášení, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Ideální přístroj pro drsná staveniště díky certifikaci IP65, krytu absorbujícímu nárazy a odolnosti vůči pádu z výšky 1,5 m
- Přizpůsobitelné tlačítko oblíbených funkcí pro preferované funkce měření nebo nastavení
- Intuitivní uživatelské rozhraní s režimem Velká čísla zlepšuje čitelnost, podporuje 30 jazyků a nabízí novou funkci nápovědy
- Prachotěsnost a ochrana proti stříkající vodě na úrovni IP65
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLM 50-22 Professional: Podrobnější informace
Bosch GLM 50-22 Professional zvládne náročné podmínky na staveništi. Ochrana na úrovni IP65 poskytuje komplexní ochranu před prachovými částicemi a proudem vody; kryt absorbující nárazy zajišťuje odolnost vůči pádu z výšky 1,5 m i na tvrdý beton. Přizpůsobitelné tlačítko umožňuje definovat oblíbené funkce měření nebo nastavení. Intuitivní uživatelské rozhraní podporuje 30 jazyků a je vybaveno barevným displejem a režimem Velká čísla zlepšujícími čitelnost. S ohledem na snadné používání je vybaveno novou funkcí nápovědy, která zobrazuje všechny možnosti měření. Ideální přístroj pro elektrikáře, instalatéry systémů vytápění, ventilace a klimatizace a vodoinstalatéry při montáži zařízení na dřevěné, běžné nebo sádrokartonové konstrukce. Při dokončovacích pracích jej mohou využít malíři, podlaháři, obkladači nebo truhláři k výpočtu potřeby materiálu. Dlouhá výdrž bez ohledu na to, zda se používají alkalické baterie nebo volitelný akumulátor typu Li-ion.
Objednací číslo Bosch
0601072S00
0 601 072 S00
0.601.072.S00
EAN
4059952518800
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952518800 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ne |
| Farba lasera: | červená |
| Laserová dióda: | 635 nm, < 1 mW |
| Rozsah merania: | 0,05 – 50 m |
| Najmenšia zobrazovaná jednotka: | 0,5 mm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Presnosť merania (typická): | +/- 0,2° |
| Čas merania, typ.: | < 0.5 s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Napájanie: | 2 batérie LR6, 1,5 V (AA) alebo Li-Ion akumulátor BA 3.7V 1.0Ah A |
| Nabíjacia prípojka USB (pri Li-Ion akumulátore): | Type-C™ |
| Automatické vypínanie - laser: | 20 s |
| Automatické vypínanie - prístroj: | 5 min |
| Hmotnosť, cca: | 0,2 kg |
| Dĺžka: | 119 mm |
| Šírka: | 53 mm |
| Výška: | 29 mm |
| Merné jednotky: | m/cm/mm/stopa/palec/stopa-palec |
| Počet hodnôt v pamäti: | 10 |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 65 |
| Statívový závit: | 1/4" |
GLM 50-25 G a GLM 50-22 Professional: laserový merač vzdialenosti pre náročné podmienky na stavbe
Spoľahlivé merania vďaka systému Bosch High Precision System
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
