Bosch Laserový měřič vzdáleností GLM 40-31 Professional
Kód: 0601075000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x baterie 1,5 V LR6 (AA), Taška, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Odolná konstrukce s krytím IP 65 a krytem tlumícím nárazy, který vydrží pády z výšky až 1,5 m
- Intuitivní ovládání s výborně čitelným displejem pro rychlé a bezproblémové měření
- Sedm režimů měření a automatické výpočty pro všestrannost v široké škále aplikací
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLM 40-31 Professional: Podrobnější informace
Laserový dálkoměr Bosch GLM 40-31 Professional je oblíbeným přístrojem pro spolehlivé měření na staveništi. Pevná vnitřní konstrukce a gumový vnější kryt jsou připraveny odolat každodenním náročným stavebním pracím, a proto tento laserový dálkoměr odolá pádům z výšky až 1,5 metru na beton. A díky krytí IP65 pro zajištění odolnosti proti vodě, prachu a jiným náročným podmínkám je Bosch GLM 40-31 Professional vždy spolehlivou volbou – bez ohledu na aktuální potřeby měření.
Bosch GLM 40-31 Professional je připraven pro snadné používání a umožňuje rychlé a bezproblémové měření na staveništi. Intuitivní klávesnice a jasný barevný displej usnadní ovládání – dokonce i pro začátečníky. Ať už pracuješ se dřevem, kovem nebo v oblasti HVAC, tento laserový dálkoměr Bosch ti poskytne rychlé a přesné měření, které ti usnadní pracovní den. Bosch GLM 40-31 Professional poskytne výjimečnou všestrannost na staveništi. Díky sedmi režimům měření a automatickým výpočtům délky, plochy a objemu je tento laserový dálkoměr vhodný pro širokou škálu aplikací. Je také kompatibilní s Li-ion akumulátorem, díky čemuž se dokážeš vyhnout prostojům a zvládneš více během svého pracovního dne.
Objednací číslo Bosch
0601075000
0 601 075 000
0.601.075.000
EAN
4053423342406
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423342406 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ne |
| Farba lasera: | červená |
| Laserová dióda: | 635 nm, < 1 mW |
| Rozsah merania: | 0,05 – 40,00 m |
| Oblasť merania, až do: | 40 m |
| Hmotnosť, cca: | 0,1 kg |
| Čas merania, typ.: | 0,5 s |
| Trieda lasera: | 2 |
| Presnosť merania, typ.: | ±1,5 mm s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Napájanie: | 2 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Automatické vypínanie: | 5 min. |
| Merné jednotky: | m/ cm/ mm/ stopa/ palec/ stopa-palec |
| Počet hodnôt v pamäti: | 10 |
| Najmenšia zobrazovacia jednotka: | 0,5 mm |
Bosch GLM 40-31 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
