Bosch Laserový měřič vzdáleností GLM 150-27 C
Kód: 0601072Z00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné puzdro, Pútko na prenášanie, Kábel Micro USB, Balenie kartón
Používateľské výhody náradia
- Tento robustný exteriérový laserový merač vzdialenosti je vybavený digitálnym hľadáčikom s funkciou zoomu na presné meranie na vzdialenosť až 150 m
- Merania a obrázky sa ukladajú automaticky a sú ľahko čitateľné vďaka veľkému, vysokokontrastnému farebnému displeju IPS 2,8", ktorý umožňuje zvislé alebo vodorovné zobrazenie
- S ohľadom na praktickú dokumentáciu je možné presunúť všetky dáta prostredníctvom Bluetooth do aplikácie Bosch MeasureOn alebo cez USB do počítača
- Ochrana IP54, sklo displeja odolné voči poškriabaniu a používateľsky ústretové rozhranie – tento laserový merač vzdialenosti je praktický univerzálny prístroj do náročných podmienok
- Architekti, stavebný dozor alebo profesionálni montéri systémov HVAC si volia tento inteligentný laserový merač vzdialenosti pre jeho schopnosti na dlhé vzdialenosti, ľahkú čitateľnosť a praktickú dokumentáciu
- Laserový merač vzdialenosti GLM 150-27 C je vybavený integrovaným lítiovo-iónovým akumulátorom zaručujúcim dlhú prevádzku a vyššiu flexibilitu
- Precízny laserový merač na dlhú vzdialenosť vďaka digitálnemu hľadáčiku s funkciou zoomu
- Optimálne čítanie na veľkom, vysokokontrastnom farebnom displeji IPS s možnosťou otočenia
- Pripojenie prostredníctvom Bluetooth alebo kábla USB na jednoduchú dokumentáciu dát
Meracia technika Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Aplikácia MeasureOn na App Store pre iOS
Aplikácia MeasureOn na Google Play pre Android
Bosch GLM 150-27 C Professional: Podrobnejšie informácie
Tento robustný exteriérový laserový merač vzdialenosti Bosch GLM 150-27 C Professional je vybavený digitálnym hľadáčikom s funkciou zoomu na presné meranie na vzdialenosť až 150 m. Merania a obrázky sa ukladajú automaticky a sú ľahko čitateľné vďaka veľkému, vysokokontrastnému farebnému displeju IPS 2,8", ktorý umožňuje zvislé alebo vodorovné zobrazenie. S ohľadom na praktickú dokumentáciu je možné presunúť všetky dáta prostredníctvom Bluetooth do aplikácie Bosch MeasureOn alebo cez USB do počítača. Ochrana IP54, sklo displeja odolné voči poškriabaniu a používateľsky ústretové rozhranie – tento laserový merač vzdialenosti je praktický univerzálny prístroj do náročných podmienok. Architekti, stavebný dozor alebo profesionálni montéri systémov HVAC si volia tento inteligentný laserový merač vzdialenosti pre jeho schopnosti na dlhé vzdialenosti, ľahkú čitateľnosť a praktickú dokumentáciu. Laserový merač vzdialenosti Bosch GLM 150-27 C je vybavený integrovaným lítiovo-iónovým akumulátorom zaručujúcim dlhú prevádzku a vyššiu flexibilitu.
Objednávacie číslo Bosch
0601072Z00
0 601 072 Z00
0.601.072.Z00
EAN
4059952614304
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952614304 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ano |
| MeasureOn GLM Deal: | ano |
| Farba lasera: | červená |
| Laserová dióda: | 650 nm, < 1 mW |
| Rozsah merania: | 0,08 – 150 m |
| Rozsah merania (nepriaznivé podmienky): | 0,08 – 60 m |
| Najmenšia zobrazovaná jednotka: | 0,1° |
| Trieda lasera: | 2 |
| Presnosť merania, typ.: | +/- 1,5 mm |
| Rozsah merania sklonu: | 0-360° (4 x 90°) |
| Presnosť merania (typická): | +/- 0,2° |
| Čas merania, typ.: | < 0.5 s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Napájanie: | 1 lítium-iónový akumulátor |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Napätie akumulátora: | 3,6 V |
| Kapacita akumulátora: | 3120 mAh |
| Automatické vypínanie - laser: | 20 s |
| Automatické vypínanie - prístroj: | 5 min |
| Hmotnosť, cca: | 0,21 kg |
| Merné jednotky: | m/cm/mm/stopa/palec/stopa-palec |
| Počet hodnôt v pamäti: | 50 |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Prenos údajov: | Bluetooth™ 4.2 Low Energy |
Laserový merač vzdialenosti do 150m Bosch GLM 150-27 C Professional. Pri meraní nepozná prekážku.
Spoľahlivé merania vďaka systému Bosch High Precision System
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
