Bosch Laserový měřič vzdáleností GLM 100-25 C
Kód: 0601072Y00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné pouzdro, Poutko na přenášení, 3x baterie 1,5 V LR6 (AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Tento profesionální venkovní laserový dálkoměr je vybaven digitálním hledáčkem s funkcí zoomu pro přesné měření na vzdálenost až 100 m
- Snímek z kamery a měření lze snadno zobrazit na velkém, vysoce kontrastním barevném displeji IPS 2,8” s možností rotace pro svislé nebo vodorovné zobrazení
- S ohledem na pohodlnou dokumentaci lze výsledky měření přenést prostřednictvím rozhraní Bluetooth do aplikace Bosch MeasureOn
- Tento laserový dálkoměr je ideálním řešením pro náročná staveniště díky ochraně proti prachu a vodě IP54 a sklu displeje odolnému proti poškrábání
- Architekti, stavbyvedoucí a elektrikáři ocení možnost použití ve venkovním prostředí, dobrou čitelnost a praktickou dokumentaci s tímto odolným laserovým dálkoměrem
- GLM 100-25 C Professional má uživatelsky přívětivé ovládací rozhraní s otočným kolečkem pro přístup ke všem funkcím
- Užitečná možnost nápovědy zobrazuje podrobné snímky každé funkce měření pro snadné pochopení údajů
- Přesné laserové měření na vzdálenost 100 metrů díky digitálnímu hledáčku s funkcí zoomu
- Velký, vysoce kontrastní barevný displej IPS s možností otočení umožňuje optimální čtení
- Laserový dálkoměr umožňuje připojení prostřednictvím Bluetooth a efektivní dokumentaci dat
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Aplikace MeasureOn v App Store pro iOS
Aplikace MeasureOn na Google Play pro Android
Bosch GLM 100-25 C Professional: Podrobnější informace
Tento profesionální venkovní laserový dálkoměr Bosch GLM 100-25 C Professional je vybaven digitálním hledáčkem s funkcí zoomu pro přesné měření na vzdálenost až 100 m. Snímek z kamery a měření lze snadno zobrazit na velkém, vysoce kontrastním barevném displeji IPS 2,8” s možností rotace pro svislé nebo vodorovné zobrazení. S ohledem na pohodlnou dokumentaci lze výsledky měření přenést prostřednictvím rozhraní Bluetooth do aplikace Bosch MeasureOn. Tento laserový dálkoměr je ideálním řešením pro náročná staveniště díky ochraně proti prachu a vodě IP54 a sklu displeje odolnému proti poškrábání. Architekti, stavbyvedoucí a elektrikáři ocení možnost použití ve venkovním prostředí, dobrou čitelnost a praktickou dokumentaci s tímto odolným laserovým dálkoměrem. Bosch GLM 100-25 C Professional má uživatelsky přívětivé ovládací rozhraní s otočným kolečkem pro přístup ke všem funkcím. Užtečná možnost nápovědy zobrazuje podrobné snímky každé funkce měření pro snadné pochopení údajů.
Objednací číslo Bosch
0601072Y00
0 601 072 Y00
0.601.072.Y00
EAN
4059952614298
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952614298 |
| Balení: | karton |
| Konektivita: | ano |
| MeasureOn GLM Deal: | ano |
| Farba lasera: | červená |
| Laserová dióda: | 650 nm, < 1 mW |
| Rozsah merania: | 0,08 – 100 m |
| Rozsah merania (nepriaznivé podmienky): | 0,08 – 60 m |
| Najmenšia zobrazovaná jednotka: | 0,1° |
| Trieda lasera: | 2 |
| Presnosť merania, typ.: | +/- 1,5 mm |
| Rozsah merania sklonu: | 0-360° (4 x 90°) |
| Presnosť merania (typická): | +/- 0,2° |
| Čas merania, typ.: | < 0.5 s |
| Čas merania, max.: | 4 s |
| Napájanie: | 3 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Automatické vypínanie - laser: | 20 s |
| Automatické vypínanie - prístroj: | 5 min |
| Hmotnosť, cca: | 0,21 kg |
| Merné jednotky: | m/cm/mm/stopa/palec/stopa-palec |
| Počet hodnôt v pamäti: | 50 |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Prenos údajov: | Bluetooth™ 4.2 Low Energy |
Laserový merač vzdialenosti do 150m Bosch GLM 150-27 C Professional. Pri meraní nepozná prekážku.
Spoľahlivé merania vďaka systému Bosch High Precision System
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
