Bosch Kružidlový adaptér OFZ
Kód: 1600A0011C
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Dvouvodící lišta pro stabilní spojení příslušenství a frézy
- Libovolný poloměr je možný s kruhovou ocelí 8 mm nebo 10 mm
- Systémové příslušenství
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch OFZ Professional: Podrobnější informace
Bosch OFZ Professional slouží jako vodítko pro tyče, které jsou na druhé straně spojené s frézou. Díky spojení je možné frézování libovolného poloměru na obrobku, což činí příslušenství velmi užitečným. Pro spojení se používají tyče s poloměrem 8 mm, případně 10 mm.
Objednací číslo Bosch
1600A0011C
1 600 A00 11C
1.600.A00.11C
EAN
3165140729994
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém vodiacich koľajníc |
|---|---|
| EAN: | 3165140729994 |
| Hmotnosť: | 0,1 kg |
| Šírka: | 50 mm |
| Dĺžka: | 155 mm |
| Výška: | 50 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
