Bosch Sekačka na trávu UniversalRotak 37-555
Kód: 06008A6501
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
sběrný koš na trávu, nůž
Uživatelské výhody nářadí
- Energeticky účinný motor umožňuje výkonné sekání
- Rukojeť pro snadné zvednutí lehkého stroje
- Úhledné sekání podél okrajů trávníku a u zdí
- Sklopná rukojeť pro uložení ve stísněných prostorech
- Rukojeť Ergoflex pro pohodlné manévrování
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s náradím
Dosažení vynikajících výsledků bez námahy se zdravým, pohodlným postojem
Tato snadno ovladatelná, kompaktní sekačka perfektně poseče trávník. Energeticky účinný motor zaručuje spolehlivé výsledky sekání, dokonce i ve velmi náročných situacích, jako například na svazích a na zvlněném terénu. Sekačka UniversalRotak 37 pomocí hřebenů na trávu GrassCombs automaticky a čistě poseče okraje podél květinových záhonů a plotů. Rukojeť Ergoflex poskytuje zdravý, pohodlný postoj při práci. Je vhodná pro rovnoměrné sekání trávníků a čisté zastřihování okrajů. Se 40litrovým sběrným košem na trávu strávíte méně času vyprazdňováním posekané trávy.
Funkce a výhody UniversalRotak 37-555
- Zdravý a pohodlný postoj při sekání: Sekání s menší námahou a maximální kontrolou. Rukojeť Bosch Ergoflex snižuje namáhání rukou a zad poskytnutím perfektního postoje při sekání. Více nastavitelných přepínačů umožňuje individuální přizpůsobení a optimální komfort
- Snadná přeprava: Rukojeť pro přenášení umožňuje snadnou přepravu lehkého stroje
- Optimální výkon: Energeticky účinný motor zaručuje optimální výkon
- Rychlejší a lepší výsledky podél okrajů: Hřebeny na trávu GrassCombs vedou stébla trávy ke žacímu mechanismu, zkracují čas potřebný k dokončení práce a zajišťují čisté sekání podél okrajů a v blízkosti zdí
- Výška sekání nastavitelná v 5 stupních: Součástí rukojeti je zabudovaná 5stupňová páčka pro nastavení výšky sekání v rozsahu 25 - 70 mm
Objednací číslo Bosch
06008A6501
0 600 8A6 501
0.600.8A6.501
EAN
4053423322071
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 0 600 8A6 501 |
| Balení: | karton |
| Objem sběrného koše: | 40 l |
| Šířka nožové skříňky: | 37 cm |
| Príkon motora: | 1.400 W |
| Systém kosenia: | Rotačný nôž |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| Žacia výška: | 25 – 70 mm |
| Nastavenie výšky kosenia: | 5 polôh, centrálne |
| Druh rukoväte: | „Systém Ergoflex“ |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1340 x 400 x 1060 mm |
| Hrebeň na trávu: | áno |
| Integrovaná rukoväť na prenášanie: | áno |
| Ochrana proti preťaženiu motora: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
