Bosch Sekačka na trávu UniversalRotak 34-405
Kód: 06008A6401
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
box na zachytávanie trávy, nôž
Používateľské výhody náradia
- Energeticky efektívny motor umožňuje výkonné kosenie
- Rukoväť na jednoduché dvíhanie ľahkého stroja
- Úhľadné kosenie pozdĺž okrajov trávnika a popri múroch
- Skladacia rukoväť na uloženie v stiesnených priestoroch
- Rukoväť Ergoflex na komfortné manévrovanie
zelené záhradné náradie Bosch DIY - náradie do záhrady pre domácich majstrov
Práca s náradím
Dosiahnutie výborných výsledkov bez námahy so zdravým, komfortným postojom
Táto ľahko ovládateľná, kompaktná kosačka perfektne pokosí trávnik. Energeticky efektívny motor zaručuje spoľahlivé výsledky kosenia, dokonca aj vo veľmi náročných situáciách, ako napríklad na svahoch a na zvlnenom teréne. Kosačka UniversalRotak 34 pomocou hrebeňov na trávu GrassCombs automaticky a čisto kosí okraje trávnika pozdĺž kvetinových záhonov a plotov. Rukoväti Ergoflex poskytujú zdravý, komfortný postoj pri práci. Je vhodná na rovnomerné kosenie trávnikov a čisté zastrihávanie okrajov. So 40-litrovým zberným košom na trávu strávite menej času vyprázdňovaním pokosenej trávy.
Funkcie a výhody UniversalRotak 34-405
- Zdravý a pohodlný postoj pri kosení: Kosenie s menšou námahou a maximálnou kontrolou. Rukoväť Bosch Ergoflex znižuje namáhanie rúk a chrbta poskytnutím perfektného postoja pri kosení. Viaceré nastaviteľné prepínače umožňujú individuálne prispôsobenie a optimálny komfort
- Jednoduchá preprava: Rukoväť na prenášanie umožňuje jednoduchú prepravu ľahkého stroja
- Optimálny výkon: Energeticky účiný motor zaručuje optimálny výkon
- Rýchlejšie a lepšie výsledky pozdĺž okrajov: Hrebene na trávu GrassCombs vedú steblá trávy ku kosiacemu mechanizmu, skracujú čas potrebný na dokončenie práce a zabezpečujú čisté kosenie pozdĺž okrajov a v blízkosti stien
- Výška kosenia nastaviteľná v 5 stupňoch: Súčasťou rukoväti je zabudovaná 5-stupňová páčka na nastavenie výšky kosenia v rozsahu 25 - 70 mm
Objednávacie číslo Bosch
06008A6401
0 600 8A6 401
0.600.8A6.401
EAN
4053423321845
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 0 600 8A6 401 |
| Balení: | karton |
| Objem sběrného koše: | 40 l |
| Šířka nožové skříňky: | 34 cm |
| Príkon motora: | 1.300 W |
| Systém kosenia: | Rotačný nôž |
| Hmotnosť: | 12,5 kg |
| Žacia výška: | 25 – 70 mm |
| Nastavenie výšky kosenia: | 5 polôh, centrálne |
| Druh rukoväte: | „Systém Ergoflex“ |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1340 x 370 x 1060 mm |
| Hrebeň na trávu: | áno |
| Integrovaná rukoväť na prenášanie: | áno |
| Ochrana proti preťaženiu motora: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
