Bosch Sekačka na trávu EasyRotak 32-235
Kód: 06008A6303
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
sběrný koš na trávu, nůž
Uživatelské výhody nářadí
- Energeticky účinný motor umožňuje výkonné sekání
- Rukojeť pro snadné zvedání lehkého stroje
- Úhledné sekání podél okrajů trávníku a podél zdí
- Sklopná rukojeť pro uložení ve stísněných prostorech
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Ideální volba pro rychlé a snadné sekání s upravenými okraji
Tato kompaktní sekačka na trávu seká až k okrajům – po sekání již není nutné upravovat okraje. Sekačka EasyRotak 32 pomocí hřebenů na trávu GrassCombs automaticky a čistě seká okraje trávníku podél zdí a chodníků. Je velmi lehká, díky čemuž je dobře ovladatelná kolem objektů a snadno se přenáší. Energeticky účinný motor zaručuje spolehlivé výsledky sekání, dokonce i v náročných situacích. Je vhodná pro sekání malých a středně velkých trávníků a pro sekání u okrajů. Má sběrný koš na trávu o objemu 31 litrů, který umožňuje likvidaci posekané trávy.
Funkce a výhody EasyRotak 32-235
- Snadná přeprava: Rukojeť pro přenášení umožňuje snadnou přepravu lehkého stroje
- Optimální výkon: Energeticky účinný motor zaručuje optimální výkon
- Rychlejší a lepší výsledky podél okrajů: Hřebeny na trávu GrassCombs vedou stébla trávy ke žacímu mechanismu, zkracují čas potřebný k dokončení práce a zajišťují čisté sekání podél okrajů a v blízkosti zdí
- Prostorově úsporné skladování: Sklopná rukojeť umožňuje uložení sekačky do stísněných prostor
Objednací číslo Bosch
06008A6303
0 600 8A6 303
0.600.8A6.303
EAN
4053423321302
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423321302 |
| Balení: | karton |
| Objem sběrného koše: | 31 l |
| Šířka nožové skříňky: | 32 cm |
| Príkon motora: | 1.200 W |
| Krútiaci moment: | 13 Nm |
| Systém kosenia: | Rotačný nôž |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Žacia výška: | 25 – 65 mm |
| Nastavenie výšky kosenia: | 3 polohy, na podvozku |
| Druh rukoväte: | Standard |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1170 x 360 x 910 mm |
| Hrebeň na trávu: | áno |
| Integrovaná rukoväť na prenášanie: | áno |
| Ochrana proti preťaženiu motora: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
