Bosch Sekačka na trávu EasyRotak 32-205
Kód: 06008A6300
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Doporučujeme: Lepší model EasyRotak 32-235 za stejnou cenu
Rozsah dodávky
box na zachytávání trávy, nůž
Uživatelské výhody nářadí
- Energeticky efektivní motor umožňuje výkonné sečení
- Rukojeť pro snadné zvedání lehkého stroje
- Úhledné sečení podél okrajů trávníku a u zdí
- Skládací rukojeť pro uložení ve stísněných prostorech
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Ideální volba pro rychlé a snadné sečení s úpravou okrajů
Tato kompaktní sekačka na trávu seká až k okrajům – po sečení již není nutná žádná úprava. Sekačka EasyRotak 32 pomocí hřebenů na trávu GrassCombs automaticky a čistě seká okraje trávníku podél zdí a chodníků. Je velmi lehká, díky čemuž je dobře ovladatelná kolem objektů a snadno se přenáší. Energeticky efektivní motor zaručuje spolehlivé výsledky sečení, dokonce i v náročných situacích. Je vhodná pro sečení malých a středně velkých trávníků a pro sečení u okrajů. Má sběrný koš na trávu o objemu 31 litrů, který umožňuje likvidaci posekané trávy.
Funkce a výhody EasyRotak 32-205
- Snadná přeprava: Rukojeť pro přenášení umožňuje snadnou přepravu lehkého stroje
- Optimální výkon: Energeticky účinný motor zaručuje optimální výkon
- Rychlejší a lepší výsledky podél okrajů: Hřebeny na trávu GrassCombs vedou stébla trávy ke žacímu mechanismu, zkracují čas potřebný k dokončení práce a zajišťují čisté sečení podél okrajů a v blízkosti zdí
- Prostorově úsporné skladování: Skládací rukojeť umožňuje uložení sekačky do stísněných prostor
Objednací číslo Bosch
06008A6300
0 600 8A6 300
0.600.8A6.300
EAN
4053423321272
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423321272 |
| Balení: | karton |
| Objem sběrného koše: | 31 l |
| Šířka nožové skříňky: | 32 cm |
| Príkon motora: | 1.200 W |
| Krútiaci moment: | 13 Nm |
| Systém kosenia: | Rotačný nôž |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Žacia výška: | 25 – 65 mm |
| Nastavenie výšky kosenia: | 3 polohy, na podvozku |
| Druh rukoväte: | Standard |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1170 x 360 x 910 mm |
| Hrebeň na trávu: | áno |
| Integrovaná rukoväť na prenášanie: | áno |
| Ochrana proti preťaženiu motora: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
