Bosch Digitální vodováha GIM 60
Kód: 0601076700
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné pouzdro, 4x 1,5 V baterie (velikost AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Měří přesné sklony ve stupních, procentech nebo v milimetrech/metrech
- Směrové šipky a akustické signály při 0° a 90° pro snadné vyrovnávání
- Automatické otáčení hodnot měření na displeji – při práci nad hlavou
- Akustická signalizace při 0° a 90°
- Snadná kalibrační funkce pro trvalou přesnost
- Robustní hliníkový kryt
- Šikmo umístěný, dobře čitelný displej
- Dvě libely umožňují využití jako u klasické vodováhy
- Pohodlnější přenášení a vyšší bezpečnost díky pouzdru s popruhem na rameno
- Ochrana IP 54
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601076700
0 601 076 700
0.601.076.700
EAN
3165140803229
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodováhy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140803229 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania: | 0 - 360° (4 x 90°) |
| Presnosť merania s elektronikou 0°/90°: | ± 0,05° |
| Presnosť merania s elektronikou pri 1° – 89°: | ± 0,2° |
| Presnosť merania, libely: | ± 0,057° = ± 1 mm/m |
| Hmotnosť cca: | 0,7 kg |
| Dĺžka: | 608 mm |
| Šírka: | 27 mm |
| Výška: | 59 mm |
| Merné jednotky: | °, %, mm/m |
| Statívový závit: | 1/4" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
