Bosch Digitální vodováha GIM 60 L
Kód: 0601076900
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné pouzdro, 4x 1,5 V baterie R6 (velikost AAA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Integrovaný bodový laser pro měření sklonů na vzdálenost až 30 m
- Silné magnety a dva přídržné pásy pro spolehlivé upevnění na obrobky
- Mechanika měření sklonu pro přesné nastavení na nerovných podkladech
- Libovolná hodnota nastavitelná jako alternativa k 0°
- Možnost manuálního přizpůsobení úhlů, pro jednodušší přenos
- Zvukový signál vede k požadovanému úhlu i bez pohledu na displej
- Možné přepínání měřicích jednotek
- Automaticky se otáčející displej pro lepší čitelnost
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601076900
0 601 076 900
0.601.076.900
EAN
3165140803243
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodováhy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140803243 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania: | 0 - 360° (4 x 90°) |
| Presnosť merania s elektronikou 0°/90°: | ± 0,05° |
| Presnosť merania s elektronikou pri 1° – 89°: | ± 0,1° |
| Pracovná oblasť (laser): | 30 m |
| Hmotnosť cca: | 0,9 kg |
| Dĺžka: | 618 mm |
| Šírka: | 27 mm |
| Výška: | 59 mm |
| Typ lasera: | 635 nm, < 1 mW |
| Dosah lasera: | 30 m |
| Trieda lasera: | 2 |
| Nivelačná presnosť lasera: | ± 0,5 mm/m |
| Merné jednotky: | °, %, mm/m |
| Statívový závit: | 1/4" |
Digitálna vodováha Bosch GIM 60 L Professional
Digitálna vodováha Bosch GIM 60 L Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
