Bosch Bruska na sádrokarton GTR 550
Kód: 06017D4020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Sada talířů (podložný a středový) 215 mm 2608000766, 1x brusný list M480 - zrnitost 180 - dostupný samostatně jako sada 25 kusů 2608900711, 3x kabelová svorka - dostupná samostatně jako sada 3 kusů 1619PB6088, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- UltraFlexible Head pro hladký pohyb po stropě a stěnách a snížené poškození povrchu
- Funkce přisátí na strop poskytuje vyšší komfort a nižší vnímanou hmotnost nářadí
- Ergonomická rukojeť tvaru L snižuje svalové napětí při broušení
- Inovativní konstrukce segmentové tyče s rychloupínacím zajištěním poskytuje flexibilní délku a umožňuje rychlé přizpůsobení
- Konstantní rychlost udržuje vysoký stupeň úběru a rychlou úpravu povrchu
- Výkonný a odolný motor zaručuje vysokou rychlost broušení v náročných podmínkách a delší životnost motoru
- Rychloupínací segmentový kartáč umožňuje broušení až ke zdi a zkracuje dobu potřebnou na přípravu povrchu a nutnost ručního broušení
- Optimalizované proudění vzduchu pro bezprašné broušení (při použití vysavače Bosch GAS 35L AFC) a prodloužená životnost nářadí
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Předvolba otáček
- Konstantní elektronika
- Pozvolný rozběh
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTR 550 Professional: Podrobnější informace
Bosch GTR 550 Professional je vyrobena pro efektivní broušení sádrokartonu jako spolehlivý partner při náročných dokončovacích pracích. Tato bruska na sádrokarton má patentovanou hlavu UltraFlexible Head, která umožňuje snadný pohyb po stropě a stěnách s výrazně sníženým rizikem poškození povrchu. Díky funkci přisátí na strop se hmotnost nářadí částečně snižuje, díky čemuž je broušení stropů komfortnější. Tato elektrická bruska Bosch na sádrokarton se dodává s ergonomickou rukojetí tvaru L poskytující vyšší komfort a maximální pohodlí v každé pracovní poloze. Pro malíře, sádrokartonáře a interiérové pracovníky provádějící rozsáhlé broušení stěn a stropů nebo přípravu povrchů na tmelení a omítání.
Objednací číslo Bosch
06017D4020
0 601 7D4 020
0.601.7D4.020
EAN
4059952577883
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brúsky na sadrokartón |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952577883 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Průměr brusného listu: | 225 mm |
| Menovitý príkon: | 550 W |
| Voľnobežné otáčky: | 340 - 910 min-1 |
| Dĺžka krátkej verzie (bez predlžovacej rúry): | 1,1 m |
| Dĺžka štandardnej verzie (s 1 predlžovacou rúrou): | 1,7 m |
| Dĺžka dlhej verzie (s 2 predlžovacími rúrami): | 2,3 m |
| Tvrdosť oporného taniera: | Mäkký |
| Upínanie: | Velkronové upínanie = suchý zips |
| Priemer odsávania prachu: | 45/35 mm |
| Priemer brúsneho taniera: | 215 mm |
| Hmotnosť (krátka verzia): | 4,1 kg |
| Hmotnosť (štandardná verzia): | 4,8 kg |
| Dĺžka: | 1730 mm |
| Šírka: | 250 mm |
| Výška: | 210 mm |
Brúska na sadrokartón Bosch GTR 550 Professional
GTR 550 Professional: Brúsenie bez námahy v každom smere
Výkonné riešenia na odsávanie prachu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
