Bosch Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-90 FC s příklepovým nástavcem, L-Boxx, solo
Kód: 06019K6204
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Nástavec s kovovým rychloupínacím sklíčidlem GFA 18-M Professional 1600A013P6, Příklepový nástavec FlexiClick GFA 18-H Professional s přídavnou rukojetí 1600A003NF, Hloubkový doraz, Vložka do L-BOXX, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- FlexiClick System Bosch Professional je všestranný systém umožňující snadnou výměnu nástavců
- GFA 18-H změní nářadí na příklepovou vrtačku – jediný vrtačku/šroubovák kategorie 18 V připravený na příklepové vrtání bez námahy do betonu až do Ø 10 mm
- Díky délce hlavy pouhých 136 mm a max. tvrdému krouticímu momentu 64 Nm máte k dispozici mimořádně kompaktní a výkonné nářadí
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí díky jeho automatickému vypnutí v případě zaseknutí. Funkci lze vypnout
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Zastaví přetěžování při dosažení nastavené úrovně krouticího momentu, snižuje opotřebení spojky a z toho vyplývající hluk. Funkci lze vypnout
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 18V-90 FC Professional: Podrobnější informace
Výkonné nářadí GSR 18V-90 FC Professional je součástí systému FlexiClick System Bosch Professional, který je připraven na všechny výzvy na pracovišti: excentrický nástavec umožňuje práci v blízkosti okrajů a stěn; pravý úhlový nástavec změní vrtačku/šroubovák na úhlovou vrtačku. Tyto nástavce lze zajistit v 16 různých polohách v rozsahu 360° bez nutnosti jejich odebírání z nářadí. Připojením jedinečného příklepového nástavce GFA 18-H se nářadí změní na plnohodnotné příklepové kladivo SDS plus připravené na příklepové vrtání bez námahy do betonu až do Ø 10 mm. Díky délce hlavy pouhých 136 mm a max. tvrdému krouticímu momentu 64 Nm máte k dispozici mimořádně kompaktní a výkonné nářadí. FlexiClick System Bosch Professional – vynikajícím způsobem připraveno na profesionální práci.
Je to vynikající nářadí pro šroubování a vrtání do dřeva, kovu a (spolu s GFA 18-H) do betonu, zdiva a kamene.
Objednací číslo Bosch
06019K6204
0 601 9K6 204
0.601.9K6.204
EAN
4059952617435
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952617435 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Krútiaci moment (tvrdý/mäkký spoj): | 64 / 36 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 630 / 2.100 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,92 kg |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20+1 |
| Upínací rozsah skľučovadla, min/max: | 1,5 / 13 mm |
| Dĺžka: | 136 mm |
| Šírka: | 77 mm |
| Výška: | 210 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 68 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do betónu s GFA 18-H: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 12 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
