Bosch Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50, L-Boxx, 2x aku 5 Ah
Kód: 06019H5001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 5,0 Ah, Nabíječka, Balení L-Boxx
Uživatelské výhody nářadí
- Inteligentní bezkartáčový motor zajišťuje efektivitu, výdrž a kompaktnost
- Robustní kovové sklíčidlo a kompaktní ergonomický design ideální pro náročné úkoly
- Systém Professional 18V funguje se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch stejné napěťové třídy
- Robustnost při těžkých úkolech: S celokovovým sklíčidlem
- Práce v kompaktních prostorech
- Efektivita, výdrž a kompaktnost: Inteligentní bezkartáčový motor
- Flexible Power System: Baterie a nabíječky Bosch se stejným napětím
- Odolnost: S elektronickou ochranou článků baterie (ECP)
- Vícestupňová
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Auto-Lock
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 18V-50 Professional: Podrobnější informace
Výkonný akumulátorový vrtací šroubovák Bosch GSR 18V-50 nabízí odolnost při náročném vrtání a šroubování do dřeva a kovu. Inteligentní bezkartáčový motor komunikuje přímo s elektronikou nářadí a zaručuje jeho efektivitu a dlouhou životnost. Díky kovovému sklíčidlu vrtacího šroubováku a ergonomické konstrukci je toto nářadí kompaktní, robustní a vhodné pro každodenní používání při náročné práci. Kompatibilní se všemi akumulátory Bosch Professional 18 V (flexibilní systém napájení – Flexible Power System) s ohledem na pohodlí i při nejnáročnějších pracích – a to od začátku až do konce.
Objednací číslo Bosch
06019H5001
0 601 9H5 001
0.601.9H5.001
EAN
4059952505091
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952505091 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Krútiaci moment, max. (tvrdý/mäkký spoj): | 50 / 28 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 460 / 1.800 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla, min/max: | 1,5 / 13 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,0 kg |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20+1 |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 35 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do hliníka: | 13 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 10 mm |
Bezuhlíkový vŕtací skrutkovač GSR 18V-50 Professional
Bosch Professional Brushless: Pracuje dlhšie a vydrží viac.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
