Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDX 18V-210 C + GCY 42, L-Boxx, solo
Kód: 06019J0201
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky, Nízkoenergetický modul Bluetooth pro nářadí GCY 42 Professional, Vložka do L-BOXX, Balení L-BOXX 136
Používateľské výhody náradia
- Uživatelské rozhraní se dvěma předvolenými režimy pro samovrtné šrouby a šrouby do dřeva. Další režimy lze upravit a přizpůsobit v aplikaci Toolbox
- Držák nástrojů typu 2 v 1 s vnitřním šestihranem 1/4" a vnějším čtyřhranem 1/2" poskytuje nejvyšší flexibilitu a nejširší možnosti použití
- Praktické tři nastavení rychlosti/krouticího momentu pro vynikající ovládání výkonu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práca s náradím
Bosch GDX 18V-210 C Professional: Podrobnější informace
Výkonný rázový utahovák GDX 18V-210 C Professional navržený s ohledem na sílu poskytuje vysokou úroveň flexibility a ochranu před poškozením. Dva předvolené režimy dostupné v uživatelském rozhraní – samovrtný šroub (A) a šroub do dřeva (B) – zabraňují odlomení nebo poškození hlavy šroubu, poškození závitů a poškození obrobku díky zpomalení nebo vypnutí rázového utahováku. Všechny režimy lze přizpůsobit v aplikaci Bosch Toolbox. Držák nástrojů typu 2 v 1 umožňuje rychlou a flexibilní změnu mezi vnitřním šestihranem 1/4" a vnějším čtyřhranem 1/2". Úprava výkonu díky třem nastavením rychlosti/krouticího momentu poskytuje vyšší flexibilitu a lepší ovládání.
Tento rázový utahovák lze používat na rozmanité práce, jako např. na samovrtné šrouby nebo šrouby do dřeva či utahování a povolování šroubů a matic do kovu (M 6 – M 16). Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V (Profesionální 18 V systém).
Objednávací číslo Bosch
06019J0201
0 601 9J0 201
0.601.9J0.201
EAN
4059952587721
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952587721 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran, 1/2" vnější čtyřhran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň): | 0 – 1.100 min-1 |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň): | 0 – 2.300 min-1 |
| Voľnobežné otáčky (3. stupeň): | 0 – 3.400 min-1 |
| Krútiaci moment, max.: | 210 Nm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 3 |
| Krútiaci moment - 1. stupeň: | 0 – 130 Nm |
| Krútiaci moment - 2. stupeň: | 0 – 160 Nm |
| Krútiaci moment - 3. stupeň: | 0 – 210 Nm |
| Frekvencia rázov (1. stupeň): | 0 – 2.200 min-1 |
| Frekvencia rázov (2. stupeň): | 0 – 3.100 min-1 |
| Frekvencia rázov (3. stupeň): | 0 – 4.100 min-1 |
| Dĺžka hlavy: | 147 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,2 kg |
| Skrutky priemer: | M6 – M16 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
