Bosch Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák GSB 18V-45, solo
Kód: 06019K3300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vyšší úroveň kompaktnosti, velký výkon a bezuhlíkový motor
- Snadná manipulace a snadné ovládání díky kompaktní konstrukci
- Vysoce efektivní bezuhlíkový motor umožňuje delší práci na jedno nabití a delší životnost nářadí
- Vyšší efektivita díky maximální pracovní rychlosti až 1 900 ot/min
- Ideální nářadí do úzkých prostor pro šroubování do dřeva a vrtání do dřeva, kovu a zdiva
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Dlouhá životnost akumulátoru: Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím
- Mimořádně odolné díky celokovovému rychloupínacímu sklíčidlu
- Vícestupňové
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSB 18V-45 Professional: Podrobnější informace
Kompaktní akumulátorová příklepová vrtačka Bosch GSB 18V-45 Professional s optimalizovanou velikostí je vybavena bezuhlíkovým motorem a poskytuje dlouhodobý výkon a vysokou rychlost. Kompaktní konstrukce příklepového vrtačky je určena pro náročné práce a uživatelům nabízí vynikající manipulaci a ovládání. Toto nářadí snadno zvládne i tu nejnáročnější práci díky technologii bezuhlíkového motoru a nabízí dlouhou dobu provozu na akumulátor, jakož i odolnost. Bosch GSB 18V-45 Professional dosahuje nejvyšší rychlosti 1 900 ot/min, maximalizuje efektivitu při práci, zejména při šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva, kovu a zdiva. Toto kompaktní a výkonné nářadí umožňuje šroubování do dřeva až do 10 mm, vrtání do dřeva až do 35 mm, jakož i kovu nebo zdiva až do 10 mm. Je vyrobeno pro řemeslníky a mistry, kteří vyžadují vysoký výkon při náročné práci a práci na těžko přístupných místech.
Objednací číslo Bosch
06019K3300
0 601 9K3 300
0.601.9K3.300
EAN
4059952605654
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové příklepové vrtací šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952605654 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 - 500 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 - 1.900 min-1 |
| Frekvencia príklepu: | 0 - 27.000 min-1 |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Upínací rozsah skľučovadla: | 1,5 - 13 mm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20+2 |
| Krútiaci moment, max. - tvrdý skrutkový spoj: | 45 Nm |
| Krútiaci moment, max. - mäkký skrutkový spoj: | 21 Nm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,0 kg |
| Dĺžka hlavy: | 174 mm |
| Max. priemer vrtáka - Drevo: | 35 mm |
| Max. priemer vrtáka - Oceľ: | 10 mm |
| Max. priemer vrtáka - Murivo: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 8 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Renovuj s Bosch Professional
Renovuj s Bosch Professional: Akumulátorový kombinovaný skrutkovač GSB 185-LI
Renovuj s Bosch Professional: Elektrikárske riešenia
ŠKOLENIE Rázový uťahovák alebo skrutkovač?
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
