Bosch Akumulátorový příklepový vrtací šroubovák GSB 183-LI, kufr, 1x aku
Kód: 06019K9101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 2,0 Ah, Nabíječka, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Akumulátorové napájení zaručuje maximální svobodu, komfort a bezpečnost
- Vhodné pro rozmanité vrtání, a to včetně zdiva díky funkci příklepového vrtání
- Elektronické funkce chrání motor a prodlužují životnost akumulátoru
- Kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V
- Ideální pro šroubování do dřeva a vrtání do zdiva, kovu a dřeva
- Optimalizovaný točivý moment pro šroubování a udržování otáček při vrtání díky 2stupňové planetové převodovce
- Vícestupňová
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSB 183-LI Professional: Podrobnější informace
Díky motoru třídy 18 V poskytuje Bosch GSB 183-LI Professional výkon potřebný pro jakoukoli práci. Toto mimořádně všestranné akumulátorové nářadí umožňuje nejen šroubování do dřeva, ale dokáže vrtat také do zdiva a kovu. Poskytuje několik vynikajících technologií zaměřených na prevenci přehřívání nebo přebíjení a zaručuje delší životnost akumulátoru a méně výpadků pro opravy. GSB 183-LI Professional je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V a poskytuje extra flexibilitu a nákladovou efektivitu. Výkonné a všestranné nářadí Bosch GSB 183-LI Professional umožňuje šroubování šroubů průměru až 10 mm do dřeva a vrtání s průměrem až 35 mm do dřeva a až 10 mm do zdiva nebo kovu. Snadno ovladatelné nářadí je ideální pro profesionální řemeslníky.
Objednávací číslo Bosch
06019K9101
0 601 9K9 101
0.601.9K9.101
EAN
4053423256369
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové příklepové vrtací šroubováky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423256369 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Délka hlavy: | 207 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 - 440 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 - 1.650 min-1 |
| Frekvencia príklepu: | 0 - 24.000 min-1 |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Upínací rozsah skľučovadla: | 1,5 - 13 mm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20+2 |
| Krútiaci moment, max. - tvrdý skrutkový spoj: | 56 Nm |
| Krútiaci moment, max. - mäkký skrutkový spoj: | 21 Nm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,2 kg |
| Max. priemer vrtáka - Drevo: | 35 mm |
| Max. priemer vrtáka - Oceľ: | 10 mm |
| Max. priemer vrtáka - Murivo: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 10 mm |
| Dĺžka: | 207 mm |
| Šírka: | 73 mm |
| Výška: | 237 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
