Bosch Akumulátorové vrtací kladivo GBH 18V-28 CF, L-Boxx, solo
Kód: 0611921001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Výměnné sklíčidlo SDS-plus 2608572213, Přídavná rukojeť 2602025191, Hloubkový doraz 1613001009, Vložka do L-BOXX 1600A02SJ3, Balení L-BOXX 238
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíkový motor a příklepový mechanismus s vysokou energií příklepu poskytují pozoruhodný výkon
- Funkce KickBack Control a Vibration Control zaručují vyšší ochranu uživatele
- Vynikající ovládání a správné nastavení pro každou práci díky třem různým režimům práce (automatický, oblíbený, plynulý)
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Optimální přenos síly pro malá kladiva
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Pohodlná práce Funkce Vibration Control snižuje vibrace a usnadňuje práci
- Regulace otáček
- Zastavení otáčení
- Pravoběžný/levoběžný chod
- Výměnné sklíčidlo
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 18V-28 CF Professional: Podrobnější informace
Akumulátorové nářadí Bosch GBH 18V-28 CF Professional je určeno pro všechny, kteří vyžadují výkon elektrického nářadí a svobodu akumulátorového napájení. Toto vrtací kladivo má výkonný bezuhlíkový motor s energií příklepu 3,3 J z osvědčeného mechanismu příklepu. Snadno čitelné rozhraní HMI zobrazuje stav nářadí a umožňuje uživateli vybrat si ze tří různých pracovních režimů (automatický, oblíbený, plynulý) pro vynikající ovládání při každé práci a beznástrojové rychloupínací sklíčidlo redukuje výpadky nářadí. S nainstalovaným volitelným komunikačním modulem (GCY 42) lze GBH 18V-28 CF připojit k aplikaci Bosch Toolbox a dále upravit nastavení podle potřeb uživatele. Funkce Vibration Control, KickBack Control a kompatibilita s GDE 18V-16 umožňuje vrtání bez prachu a nabízí množství funkcí pro ochranu uživatele. Toto vrtací kladivo je ideální pro příklepové vrtání do betonu, kamene a zdiva. Je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch profesionálního 18 V systému. Pro bezprašné a bezpečnější vrtání lze snadno připojit vysavač GDE 18V-16 Professional. Nářadí je vybaveno také háčkem na zavěšení a světlem LED.
Objednávací číslo Bosch
0611921001
0 611 921 001
0.611.921.001
EAN
4059952611686
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952611686 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr stopky vřetene: | 50 mm |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Intenzita jednotlivých príklepov: | 3,3 J |
| Frekvencia príklepu: | 0 – 4.220 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - Pravobežný chod: | 0 – 950 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - Ľavobežný chod: | 0 – 950 min-1 |
| Hmotnosť: | 3,4 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus |
| Dĺžka: | 378 mm |
| Šírka: | 92 mm |
| Výška: | 225 mm |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 28 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 8 – 18 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva dutou vŕtacou korunkou: | 82 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
