Bosch Akumulátorové stavební rádio GPB 18V-5 C, solo
Kód: 06014A4000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátora a nabíjačky (napájanie aj zo siete na 230 V), kábel AUX, 2x batéria 1,5 V LR6 (AA), kartónové balenie
Prednosti náradia
- Príjem bežného rádia (FM) a AUX
- Vynikajúca úroveň robustnosti: ochranná klietka pri prevrátení; konštrukcia, ktorá zvládne náročné podmienky na pracovisku
- Krištáľovo čistý masívny zvuk: štyri reproduktory s celkovým výkonom 20 W (5 W každý), integrovaný subwoofer (20 W) pre výkonnú basovú odozvu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnosť
- Extrémne robustné vďaka celoobvodovej ochrane: plne funkčné aj po páde z výšky 3 m vďaka odpruženému rámu z hliníka s ochranou proti prachu a striekajúcej vode
- Dve integrované štandardné zásuvky 230 V na pripojenie ďalších elektrických spotrebičov
- Osvetlený displej a osvetlené ovládacie prvky na optimálne ovládanie
- Bluetooth®
- USB nabíjačka pre rýchle nabíjanie až do 2,1 A
modré profesionálne náradie Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Bosch GPB 18V-5 C Professional: Podrobnejšie informácie
Rádio Bosch GPB 18V-5 C Professional je robustné hudobné centrum s výkonným zvukom na náročné pracoviská. Toto odolné rádio je kompatibilné s Bluetooth®, FM a AUX a vždy ponúkne správny zvuk, aby bola práca zábavnejšia. Vynikajúca voľba na počúvanie hudby v náročnom pracovnom prostredí: GPB 18V-5 C Professional je vybavené ochrannou klietkou pri prevrátení a zvládne náročné podmienky na pracovisku. Krištáľovo čistý a mohutný zvuk: pozoruhodný zvuk tohto rádia zo štyroch reproduktorov s kombinovaným výkonom 20 W a integrovaným subwooferom (20 W) pre silnú basovú odozvu. Tento prístroj je vhodný najmä na príjem rádia a prehrávanie hudby z inteligentných telefónov. Je kompatibilné so všetkými akumulátormi Bosch Professional triedy 18 V.
Objednávacie číslo Bosch
06014A4000
0 601 4A4 000
0.601.4A4.000
EAN
4059952559452
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorová rádia a reproduktory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952559452 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Příjem DAB+: | ne |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Menovitý výkon zosilňovača: | 4x 5 W |
| Výkon subwoofera: | 20 W |
| Funkcia: | Bluetooth, UKW, AUX |
| Rozhrania (vstup): | Bluetooth, audio, stereo (jack 3,5 mm), USB |
| Rozsah príjmu VKV: | 87,5 - 108 MHz |
| Reproduktory: | 5 (4 + subwoofer) |
| Záložné batérie: | 2x 1,5 V LR6 (AA) |
| Hmotnosť: | 9,2 kg |
| Funkcia nabíjačky akumulátorov: | nie |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
