Bosch Akumulátorové lisovací nářadí GPT 18V-32 + čelisti SV, XL-Boxx, solo
Kód: 06019M2102
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Sleva 10 % s kódem BOSCH10 v košíku.
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Lisovací čelisti Standard SV15, Lisovací čelisti Standard SV22, Lisovací čelisti Standard SV28, Balení XL-BOXX 172
Uživatelské výhody nářadí
- Síla 32 kN pro velký rozsah průměrů, avšak snadné manévrování ve stísněných prostorech
- Rychlá a kompaktní práce – lisovací cykly trvající méně než 5 sekund
- Praktické a odolné nářadí díky ochrannému krytu akumulátoru
- Max. lisovací síla 32 kN
- Max. průměr trubky 54 mm (kovová), 110 mm (plastová)
- Hlava otočná o 360°
- Vizuální odezva na proces nebo varování nářadí
- Osvětlení pracovní oblasti
- Kompatibilní se všemi standardními lisovacími čelistmi na trhu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch GPT 18V-32 Professional: Podrobnější informace
Pokud potřebujete výkonné akumulátorové lisovací nářadí, které snadno zvládne velký rozsah průměrů, GPT 18V-32 Professional je správnou volbou. Využívá sílu 32 kN pro spojování trubek s plastovými armaturami až 110 mm a kovovými armaturami až 54 mm. Toto lisovací nářadí je současně komfortní pro práci: díky rychlým lisovacím cyklům umožňuje lisování armatur za méně než 5 sekund, a to v závislosti na průměru trubky. Hlava otočná v rozsahu 360° umožňuje snadné manévrování ve stísněných prostorech a extra jasné pracovní světlo osvětluje tmavá místa. Stavový indikátor LED s vizuální odezvou navíc poskytuje odezvu o lisovacím cyklu, potvrzuje jeho úspěšnost a upozorňuje na potenciální chyby.
Nářadí GPT 18V-32 Professional lze používat na všechny běžné kovové nebo plastové armatury. Toto nářadí zvládne trubky s různými průměry díky kompatibilitě se standardními lisovacími čelistmi Bosch, standardními lisovacími čelistmi systému R nebo schválenými lisovacími čelistmi Bosch. Maximální rozsah lisování plastových trubek je 110 mm a kovových trubek 54 mm. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Nářadí GPT 18V-32 Professional je vybaveno jedinečným krytem, který zaručuje nejlepší ochranu akumulátoru.
Objednací číslo Bosch
06019M2102
0 601 9M2 102
0.601.9M2.102
EAN
4053423252170
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lisovacie náradie a kliešte |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423252170 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | XL-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Maximálna sila lisovania: | 34 kN |
| ? Rozsah lisovania - Max. priemer plastového potrubia: | 110 mm |
| Rozsah lisovania - Max. priemer kovového potrubia: | 54 mm |
| Pododdelenie kategórie produktov: | Akumulátorové lisovacie náradie |
| ? Úroveň akustického výkonu: | 84 dB(A) |
| Úroveň akustického tlaku: | 76 dB(A) |
| Otočenie hlavy: | 360 ° |
| Časový cyklus lisovania: | 5 s |
| Interval kalibrácie: | 40 000 cyklov |
| BITURBO: | Nie |
| ? Dĺžka: | 486 mm |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 136 mm |
| ? Hmotnosť: | 3,4 kg |
Bosch GPT 18V-32 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
