Bosch Akumulátorové lisovací nářadí GPT 18V-19, L-Boxx, solo
Kód: 06019M2000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Sleva 10% s kódem BOSCH10 v košíku.
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení L-BOXX 238 1600A012G2
Uživatelské výhody nářadí
- Usnadňuje práci ve stísněných prostorech díky kompaktní konstrukci a hlavě otočné v rozsahu 360°
- Rychlá a komfortní práce – lisovací cykly trvající méně než 3 sekundy
- Praktické a odolné nářadí díky ochrannému krytu akumulátoru
- Max. síla stlačení 21 kN
- Max. průměr trubky 35 mm (kovová), 40 mm (plastová)
- Hlava otočná o 360°
- Vizuální odezva na proces nebo výstrahy nářadí
- Osvětlení pracovní oblasti
- Kompatibilní s lisovacími čelistmi Rothenberger
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch GPT 18V-19 Professional: Podrobnější informace
Pokud hledáte akumulátorové lisovací nářadí, které je výkonné a snadno se s ním manipuluje ve stísněných prostorech, GPT 18V-19 Professional s kompaktní konstrukcí a hlavou otočnou v rozsahu 360° je správnou volbou. Díky rychlým lisovacím cyklům umožňuje spojování trubek za méně než 3 sekundy, a to v závislosti na průměru trubek. Stavový indikátor LED s vizuální odezvou navíc poskytuje odezvu o lisovacím cyklu, potvrzuje jeho úspěšnost a upozorňuje na potenciální chyby.
Nářadí GPT 18V-19 Professional lze používat na všechny běžné kovové nebo plastové armatury. Toto nářadí zvládne trubky s různými průměry díky kompatibilitě s kompaktními lisovacími čelistmi Bosch, kompaktními lisovacími čelistmi systému R nebo schválenými lisovacími čelistmi Bosch. Maximální rozsah lisování plastových trubek je 40 mm a kovových trubek 35 mm. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Nářadí GPT 18V-19 Professional je vybaveno jedinečným krytem, který zaručuje nejlepší ochranu akumulátoru.
Objednávací číslo Bosch
06019M2000
0 601 9M2 000
0.601.9M2.000
EAN
4053423251753
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lisovacie náradie a kliešte |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423251753 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Maximálna sila lisovania: | 21 kN |
| Rozsah lisovania - Max. priemer plastového potrubia: | 40 mm |
| Rozsah lisovania - Max. priemer kovového potrubia: | 35 mm |
| Pododdelenie kategórie produktov: | Akumulátorové lisovacie náradie |
| ? Úroveň akustického výkonu: | 86 dB(A) |
| Úroveň akustického tlaku: | 78 dB(A) |
| Otočenie hlavy: | 360 ° |
| ? Časový cyklus lisovania: | 3 s |
| Interval kalibrácie: | 40 000 cyklov |
| BITURBO: | Nie |
| ? Dĺžka: | 395 mm |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 150 mm |
| ? Hmotnosť: | 2,5 kg |
Bosch GPT 18V-19 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
