Bosch Akumulátorové čerpadlo GardenPump 18V-2000, 1x aku
Kód: 06008C4202
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 akumulátor 2,5 Ah, nabíječka, akumulátorová řídicí jednotka, čerpadlo na dešťovou vodu, připojovací hadice 2,5 m, vedení hadice, nástavec na nádrž, nástavec na stěnu
Uživatelské výhody nářadí
- Vhodné pro široké spektrum otevřených nádob na dešťovou vodu i nádob uzavřených bezpečnostním víkem
- Součástí nástavec na stěnu a na nádrž na různé druhy nádrží na dešťovou vodu
- Funkce časovače se třemi nastaveními pro systémy postřikování a zalévání trávníku
- Výkonné ovládání až do 25 metrů, ideální do většiny zahrad
- Silný proud a rozstřikování pro dosažení těžko přístupných rostlin a méně náročné čištění
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Přirozená péče o zahradu s využitím dešťové vody – udržitelné, snadné, rychlé a příjemnější práce
Dobré pro životní prostředí a lepší pro rostliny – akumulátorové čerpadlo GardenPump 18 je vhodné do libovolných typů zahradních nádrží na dešťovou vodu a umožňuje rychlejší a efektivnější zalévání v zahradě. Začněte umístěním akumulátorové řídicí jednotky, kterou lze prakticky zaháknout přímo na nádrž nebo upevnit na stěnu. Poté ponořte čerpadlo na dešťovou vodu do nádrže. Připojte zahradní hadici s délkou max. 25 m a stříkací pistoli. Toto čerpadlo na dešťovou vodu je vynikající pro přirozené, příjemnější zalévání květinových záhonů, ovoce a zeleniny nebo květináčů. Chcete-li dosáhnout nádherných zelených trávníků, používejte funkci časovače tohoto nářadí a protisifonovou spojku s postřikovacími a zavlažovacími systémy. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Objednací číslo Bosch
06008C4202
EAN
4059952617534
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952617534 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Napätie akumulátora: | 18,0 V |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Doba nabíjania, max.: | 120 min. |
| Doba prevádzky, max.: | 30 min. |
| Prietok, max.: | 2000 l/h |
| Dĺžka prípojnej hadice: | 2,5 m |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
