Bosch Akumulátorová strunová sekačka UniversalGrassCut 18V-26-500, solo
Kód: 06008C1F01
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky
Uživatelské výhody nářadí
- Teleskopické nastavení výšky pro pohodlnou manipulaci a ergonomické držení těla
- Funkce EdgeSimple pro snadné zarovnání okrajů se aktivuje klepnutím a otočením rukojeti
- Naklápěcí hlava pro přesné vyžínání pod lavičkami a na těžko přístupných místech
- Spolehlivé poloautomatické cívka eliminuje potřebu manuálního nastavování
- Ideální nářadí pro zarovnání okrajů, vyžínání, sekání plevele a trávy na malých až středně velkých trávnících
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
- Nastavitelná rukojeť
- Funkce hrany
- Funkce sklonu
- Řada nářadí Universal: zaměřená na funkčnost a výkonnost pro širší okruh úloh, na středně velké úlohy
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008C1F01
0 600 8C1 F01
0.600.8C1.F01
EAN
4059952668666
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952668666 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr záběru (lanko): | 26 cm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Systém kosenia lankom: | Poloautomatické |
| Výškové nastavenie: | áno teleskopické |
| Voľnobežné otáčky: | 8.500 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,0 kg |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Hrúbka lanka: | 1,6 mm |
| Kapacita cievky na lanko: | 4 m |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1330 x 260 x 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
