Bosch Akumulátorová ruční okružní pila na kov GKM 18V-50, L-Boxx, 2x aku
Kód: 06016B8002
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 5,0 Ah, Rychlonabíječka, Paralelní doraz 2610347119, Pilový kotouč, Balení L-BOXX 238
Uživatelské výhody nářadí
- Práce téměř bez jisker díky integrované sběrné nádobě na třísky, která se snadno vyprazdňuje
- Přesné řezání díky indikátoru linie řezu, průzoru a integrovanému světlu LED
- ERGONOMICKÁ MANIPULACE díky optimalizovanému úchopu a kompaktní, dobře vyvážené konstrukci umožňující řezání ve všech polohách
- Systém brzdy
- Osvětlení pracovní oblasti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKS 18V-51 Professional: Podrobnější informace
Okružní pila na kov GKM 18V-50 Professional umožňuje rychlé a přesné řezání. Mezi další přednosti patří práce téměř bez jisker díky integrované a robustní sběrné nádobě na třísky, která je vybavena snadno otevíratelnými dvířky pro vyprázdňování. Díky indikátoru linie řezu, průzoru a integrovanému světlu LED zaručuje pohled bez stínů a přesné řezání. Umožňuje ergonomickou a méně namáhavou manipulaci díky úchopu optimalizovanému pro snadné řezání v rozmanitých polohách.
GKM 18V-50 Professional je specializované nářadí pro rychlé a přesné řezání kovu, a to zejména kabelových lišt, nebo závitových tyčí a oceli (železných kovů). Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém).
Objednací číslo Bosch
06016B8002
0 601 6B8 002
0.601.6B8.002
EAN
4059952548371
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ručné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952548371 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ne |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 50 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 136 mm |
| Upínací otvor: | 20 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 4.250 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,2 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,6 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,0 mm |
| Max. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 2,5 mm |
| Min. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 1,2 mm |
| Rozmery základnej dosky: | 105 x 200 mm |
| Max. kapacita rezu do kovu (90°): | 50 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
| Nastavenie hĺbky: | áno |
| Systém brzdy: | áno |
| Osvetlenie LED: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
