Bosch Akumulátorová pumpička UniversalPump 18V, 1x aku
Kód: 0603947101
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 2,0 Ah, Rychlonabíječka, Francouzský ventil, Jehla na míče, Objemový adaptér, Balení karton
Možnost dokoupit Automobilový konektor (odkaz zde) pro upevnění jedním kliknutím
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlé huštění 30 l/min až do 10,3 baru intuitivním ovládáním prstem
- Praktický, kompaktní kompresor s trvalým měřením prostřednictvím osvětleného manometru
- Uložení v nářadí: rozličné adaptéry lze přehledně uložit do přední části nářadí
- Umožňuje huštění velkých objektů s nároky na vysoký tlak, např. pneumatiky a míče
- Osvětlená oblast ventilu a indikátor stavu akumulátoru
- Vhodný pro každé použití
- Huštění pneumatik automobilů při cestování a údržbě
- Ideální pro optimalizaci tlaku motokrosových pneumatik
- Pneumatiky motocyklů jsou okamžitě připraveny k jízdě
- Skórujte řádně nahuštěnými míči
- Rychlé huštění prázdných pneumatik na kolečkách
- Nahustěte všechny objekty do bazénu
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Bleskové huštění: rychlé huštění pneumatik a míčů akumulátorovým kompresorem Bosch UniversalPump 18V
Maximální jednoduchost: kompresor Bosch UniversalPump 18V je univerzální řešení pro rychlé huštění – až 30 litrů za minutu – a intuitivní, komfortní používání. Toto akumulátorové nářadí Bosch lze používat kdekoli – na pneumatiky automobilů a motocyklů nebo jiné huštění. Osvětlený manometr jasně zobrazuje naměřený tlak: to je praktická funkce za horších světelných podmínek. Po dokončení práce lze uložit veškeré příslušenství a hadici přímo do přední části nářadí. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Objednávací číslo Bosch
0603947101
0 603 947 101
0.603.947.101
EAN
4053423242768
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423242768 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Max. tlak: | 10,3 bar, 150 psi, 1.030 kPa |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. výstupný objem: | 30 l/min |
| Dĺžka hadice: | 0,7 m |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Dĺžka: | 235 mm |
| Šírka: | 75 mm |
| Výška: | 205 mm |
18V produkty pro kemping a outdoor
Bosch Akumulátorová pumpička UniversalPump 18V - anglicky
Prezentácia Bosch Akumulátorová pumpička EasyPump a UniversalPump - anglicky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
