Bosch Akumulátorová pumpička EasyPump
Kód: 0603947000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Francouzský ventil, Jehla na míče, Objemový adaptér, Kabel USB, Textilní vak, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Hustění až do 10,3 baru s měřením v reálném čase a funkcí automatického vypnutí
- Ideální pro hustění pneumatik (automobilů, motorek, jízdních kol), míčů a drobného vybavení na vodní sporty
- Vše po ruce: různé adaptéry prakticky uložené v rukojeti nářadí
- Intuitivnost a praktičnost: snadné použití nářadí, ergonomie, malé rozměry a velký displej
- Integrovaný akumulátor a nabíjecí rozhraní USB-C®, jasné osvětlení pomocí LED
- Hustění na přesný tlak: Přesné hustění: kompresor umožňuje přednastavit požadovaný cílový tlak. Funkce automatického vypnutí zastaví proces hustění přesně ve chvíli, kdy je této cílové hodnoty dosaženo
- Perfektně připraveno na jakoukoli práci: V integrovaném úložném prostoru na příslušenství je v jednom oddílu úhledně uložena sada nejběžnějších adaptérů (jehla na míče, francouzský adaptér na ventily, adaptér na balónky)
- Snadné odečítání údajů dokonce i na jasném světle: Přehledný a jasný displej Bosch usnadňuje odečítání zobrazených údajů, a to dokonce i na jasném světle. Vždy ukazuje aktuální hodnotu, jakož i cílovou a umožňuje uživateli udržet si přehled
- Osvětlení oblasti ventilu: Jasné osvětlení LED Bosch zabudované nad hadicí zaručuje neustálé osvětlení oblasti ventilu
- Prémiová hadice poskytující bezpečnost a praktičnost: Prémiová hadice má textilní potah a malou kovovou závitovou spojku, dostatečně malou na dosažení ventilů v těsných prostorech. Připojitelná hadice délky 24 cm je otočná o 360°
- Intuitivní a komfortní používání, ideální přehled: Intuitivně uspořádaný ovládací panel zaručuje okamžité použití a umožňuje výběr ze tří různých jednotek. Úhel nářadí 30° usnadňující odečítání údajů
- Pozoruhodná výdrž, snadné nabíjení: Univerzální nabíjení: doma nebo na cestách. Díky rozhraní USB-C™ je nabíjení rychlé a bezproblémové. Akumulátorový provoz zaručuje dlouhotrvající výkon
- Praktické hustění téměř všech typů pneumatik a jiných předmětů
- Okamžitý přehled všech informací při hustění pneumatik automobilu
- Flexibilita při hustění menších předmětů
- Rychlé hustění pneumatik jízdních kol
- Vhodný i na menší pomůcky na plavání
- Malý kompresor, vysoký výkon a okamžitá připravenost k použití
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Hustění hračkou: senzační akumulátorový tlakový vzduchový kompresor Bosch pro intuitivní každodenní práci
Malé nářadí s vysokým výkonem: Bosch EasyPump je intuitivní vzduchový kompresor pro jakékoli použití až do tlaku 10,3 baru. Měření jednotek v reálném čase a funkce předvolby podporují praktické a přesné hustění. Kompresor je vybaven přehledným rozhraním a velkým displejem dobře čitelným na slunci. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je ideální pro přenášení. Kompresor EasyPump – vybavený různými adaptéry prakticky uskladněnými v úložném prostoru – dokáže nahustit všechny typy pneumatik (např. automobilů, jízdních kol), míčů (např. fotbalových) a dokonce i drobné pomůcky na vodní sporty. Hustění nebylo nikdy jednodušší.
Objednací číslo Bosch
0603947000
0 603 947 000
0.603.947.000
EAN
3165140997010
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140997010 |
| Balení: | karton |
| Max. tlak: | 10,3 bar, 150 psi, 1.030 kPa |
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
| Typ akumulátora: | vstavaný Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 3,0 Ah |
| Max. výstupný objem: | 10 l/min |
| Dĺžka hadice: | 0,2 m |
| Hmotnosť: | 0,43 kg |
| Dĺžka: | 265 mm |
| Šírka: | 123 mm |
| Výška: | 87 mm |
Bosch Akumulátorová pumpička EasyPump
Bosch Akumulátorová pumpička EasyPump
Prezentácia Bosch Akumulátorová pumpička EasyPump a UniversalPump - anglicky
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
