Bosch Akumulátorová pumpička EasyPump Bike Set
Kód: 0603947002
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Francouzský ventil, Jehla na míče, Objemový adaptér, Kabel USB, Automobilový konektor, Brašna na rám kola, Kartonové balení
Uživatelské výhody nářadí
- Huštění až do 10,3 baru s měřením v reálném čase a funkcí automatického vypnutí
- Ideální pro huštění pneumatik (automobilů, motocyklů, jízdních kol), míčů a drobného vybavení pro vodní sporty
- Vše po ruce: různé adaptéry prakticky uložené v rukojeti nářadí
- Intuitivnost a praktičnost: snadné použití nářadí, ergonomie, malé rozměry a velký displej
- Integrovaný akumulátor a nabíjecí rozhraní USB-C®, jasné osvětlení pomocí LED
- Huštění na přesný tlak: Přesné huštění: kompresor umožňuje přednastavit požadovaný cílový tlak. Funkce automatického vypnutí zastaví proces huštění přesně ve chvíli, kdy se dosáhne této cílové hodnoty
- Perfektně připraveno na jakoukoli práci: V integrovaném úložném prostoru na příslušenství je v jednom oddílu úhledně uložena sada nejběžnějších adaptérů (jehla na míče, francouzský adaptér na ventily, adaptér na balónky)
- Snadné odečítání údajů dokonce i na jasném světle: Přehledný a jasný displej Bosch usnadňuje odečítání zobrazených údajů, a to dokonce i na jasném světle. Vždy ukazuje aktuální hodnotu, jakož i cílovou a umožňuje uživateli udržet si přehled
- Osvětlení oblasti ventilku: Jasné osvětlení LED Bosch zabudované nad hadicí zaručuje neustálé osvětlení oblasti ventilku
- Prémiová hadice poskytující bezpečí a praktičnost: Prémiová hadice má textilní potah a malou kovovou závitovou spojku, dostatečně malou na dosažení ventilků v těsných prostorech. Připojitelná hadice délky 24 cm je otočná o 360°
- Intuitivní a komfortní používání, ideální přehled: Intuitivně uspořádaný ovládací panel zaručuje okamžité použití a umožňuje výběr ze tří různých jednotek. Úhel nářadí 30° usnadňující odečítání údajů
- Pozoruhodná výdrž, jednoduché nabíjení: Univerzální nabíjení: doma nebo na cestách. Díky rozhraní USB-C™ je nabíjení rychlé a bezproblémové. Akumulátorový provoz zaručuje dlouhotrvající výkon
- Praktické huštění téměř všech typů pneumatik a jiných předmětů
- Okamžitý přehled všech informací při huštění pneumatik automobilu
- Flexibilita při huštění menších předmětů
- Rychlé huštění pneumatik jízdních kol
- Vhodný také na menší pomůcky na plavání
- Malý kompresor, vysoký výkon a okamžitá připravenost k použití
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Huštění hračkou: senzační akumulátorový tlakový vzduchový kompresor Bosch pro intuitivní každodenní práci
Malé nářadí s vysokým výkonem: Bosch EasyPump je intuitivní vzduchový kompresor pro jakékoli použití až do tlaku 10,3 baru. Měření jednotek v reálném čase a funkce předvolby podporují praktické a přesné huštění. Kompresor je vybaven přehledným rozhraním a velkým displejem dobře čitelným na slunci. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je ideální pro přenášení. Kompresor EasyPump – vybavený různými adaptéry prakticky uskladněnými v úložném prostoru – dokáže nahustit všechny typy pneumatik (např. automobilů, jízdních kol), míčů (např. fotbalových) a dokonce i drobné pomůcky pro vodní sporty. Huštění nebylo nikdy jednodušší.
Objednací číslo Bosch
0603947002
0 603 947 002
0.603.947.002
EAN
4053423257274
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423257274 |
| Balení: | karton |
| Max. tlak: | 10,3 bar, 150 psi, 1.030 kPa |
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
| Typ akumulátora: | vstavaný Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 3,0 Ah |
| Max. výstupný objem: | 10 l/min |
| Dĺžka hadice: | 0,2 m |
| Hmotnosť: | 0,43 kg |
| Dĺžka: | 265 mm |
| Šírka: | 123 mm |
| Výška: | 87 mm |
Bosch Akumulátorová pumpička EasyPump
Bosch Akumulátorová pumpička EasyPump
Prezentácia Bosch Akumulátorová pumpička EasyPump a UniversalPump - anglicky
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
