Bosch Akumulátorová hřebíkovačka do betonu GNB 18V-38, XL-BOXX, 2x aku 4 Ah ProCORE
Kód: 06019L7002
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Sleva 10 % s kódem BOSCH10 v košíku.
V případě zájmu o koupi hřebíků spolu s nářadím nám prosím napište e-mail a vystavíme vám cenovou nabídku.
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory ProCORE18V 4,0 Ah, rychlonabíječka, háček na příslušenství 1600A02K07, zapichovací kolík 1600A0342F, vložka do XL-BOXX pro GNB 18V-38/40 1600A02R2X, Balení XL-BOXX 172
Uživatelské výhody nářadí
- Efektivní přímé upevňování – stačí jen jeden akumulátor ProCORE18V
- Technologie BITURBO Brushless pro rychlé přímé upevnění ocelových lišt do tvrdých materiálů jako beton a ocel
- Spolehlivý optimalizovaný systém s nářadím a certifikovanými hřebíky umožňuje pracovat bez obav a pochybností
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Hřebíky délky 13 – 38 mm a průměru 2,7 – 3,0 mm
- Přímá odezva nářadí a úprava nastavení díky integrovanému uživatelskému rozhraní a možnostem připojení
- Přesné nastavení hloubky umožňuje uživateli nastavit individuální délky hřebíků
- Informuje uživatele, že v případě prázdného zásobníku na hřebíky se hřebíkovačka nespouští naprázdno, a tím předchází poškození nářadí a obrobku.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GNB 18V-38 Professional: Podrobnější informace
Upevňování ocelových lišt do tvrdých materiálů jako beton a ocel musí být jednoduché, efektivní a intuitivní. GNB 18V-38 Professional pomůže dokončit práci. Nářadí je poháněno naší výkonnou technologií BITURBO Brushless a je součástí Profesionálního 18 V systému. Stačí vám jen jeden akumulátor ProCORE18V a můžete se pustit do práce – nejsou potřeba žádné plynové kartuše. Vyvinuli jsme spolehlivý upevňovací systém, který zahrnuje nářadí i hřebíky. Díky tomu se můžete plně soustředit na práci. Certifikované galvanizované hřebíky z uhlíkové oceli zaručují dlouhou životnost v betonu i oceli. Nabízíme širokou řadu hřebíků od 16 mm do 38 mm do betonu a 13 mm až 19 mm do oceli. Nářadí a hřebíky jsou testovány a certifikovány podle ETA nebo ICC.
Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
Objednací číslo Bosch
06019L7002
0 601 9L7 002
0.601.9L7.002
EAN
4059952650111
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952650111 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | XL-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Ø klinca: | 2,7 – 3 mm |
| Dĺžka klinca: | 13 – 38 mm |
| Typ klinca/sponky: | Kolík |
| Uhol zásobníka: | 0 ° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 4,1 kg |
| Kapacita zásobníka: | 22 ks |
| Spúšťací systém: | Jednotlivé spúšťanie s následným zaistením |
| Rozmery bez akumulátora (dĺžka × šírka × výška): | 405 × 138 × 309 mm |
| BITURBO: | Áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
