Bosch Hřebíky do betonu NB-38 hladké 1000 ks 38 mm
Kód: 1600A02F4P
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Odolné hřebíky pro GNB 18V Professional pro optimální upevnění do betonu
- Široká škála hřebíků s různými délkami pro různé upevňovací aplikace
- Nářadí a hřebíky z jednoho zdroje – optimalizovaný a certifikovaný systém (s GNB 18V Professional)
- Pozinkované hřebíky z uhlíkové oceli pro trvalou odolnost
profesionální příslušenství pro nářadí - příslušenství pro profesionály
Vhodné pro
GNB 18V-38, GNB 18V-40 Professional
Objednací číslo Bosch
1600A02F4P
1 600 A02 F4P
1.600.A02.F4P
EAN
4059952655369
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klince do betónu |
|---|---|
| EAN: | 4059952655369 |
| Délka: | 38 mm |
| Počet ks v balení: | 1000 |
| Povrch: | Hladký |
| Priemer stopky: | 2,7 mm |
| Priemer hlavy: | 6,25 mm |
| Tvar hlavy: | Kruh |
| Vyhotovenie: | Pozinkované |
| Materiál: | Uhlíková oceľ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
