Bosch Šroubovák VDE TX15 × 75 Professional
Kód: 1600A02NC6
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Testováno až do 10 000 V a certifikace VDE až do 1 000 V podle normy DIN EN/IEC 60900
- Přesné a odolné nářadí s robustním hrotem pro přesnou montáž
- Šetrné k ruce a komfortní používání díky měkké rukojeti a ergonomické konstrukci
- Pohodlná manipulace s nářadím díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Antirolovací funkce
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- VDE a GS
- Robustní šroubovák díky odolné konstrukci hrotu
izolované profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Bosch Šroubovák VDE TX15 × 75 Professional: Podrobnější informace
Profesionální řemeslníci potřebují nářadí, které se snadno používá a splňuje všechny legislativní požadavky. Šroubovák Bosch Professional VDE TX15 × 75 umožňuje utahování a povolování šroubů, a to i když dojde k neočekávanému kontaktu s komponenty pod napětím. Toto nářadí splňující požadavky norem je izolováno termoplastickým elastomerem (TPE). Toto nářadí bylo testováno až do 10 000 V a disponuje certifikací VDE až do 1 000 V podle normy DIN EN/IEC 60900. Náš šroubovák VDE je přesný a odolný; jeho štíhlý dřík a odolný hrot zaručují přesnou montáž. Měkká rukojeť a vynikající ergonomická konstrukce poskytují komfort ruce uživatele a umožňují komfortní práci. Dřík šroubováku z oceli S2 má izolovaný ochranný povlak a rukojeť je izolovaná TPE. Díky ručnímu nářadí VDE přidanému do naší řady Bosch Professional získáváte nářadí spolehlivé kvality Bosch, které splňuje vaše požadavky.
Šroubováky Bosch Professional VDE mají antirolovací konstrukci, která zabraňuje jejich odkutálení z pracovního místa. Navíc profil a velikost jsou zřetelně viditelné na více pozicích na rukojeti.
Objednací číslo Bosch
1600A02NC6
1 600 A02 NC6
1.600.A02.NC6
EAN
4053423246568
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolované šroubováky |
|---|---|
| EAN: | 4053423246568 |
| Profil: | TX |
| Priemer rukoväti: | 26 mm |
| Dĺžka vretena: | 75 mm |
| Priemer deliaceho kotúča: | 4 mm |
| Materiál: | S2 |
| VDE: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Vyhľadávač náradia: | Áno |
| Rukoväť s mäkkým úchopom: | Áno |
| Antirolovacia konštrukcia: | Áno |
| Štíhla izolácia píly/noža: | Áno |
| Maximálne napätie: | 1000 V |
| Hmotnosť: | 0,034 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
