Samsung Galaxy XCover7 G556 6GB/128GB Enterprise Edition Black
Kód: MBL0124728
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy Xcover 7
Galaxy XCover7 kombinuje sílu osmijádrového procesoru s 6 GB operační paměti pro rychlý a efektivní výkon při plnění nejen pracovních úloh. Užívejte si kapacitu 128 GB interního úložiště, které můžete pomocí microSD karty dále rozšířit až na 1 TB.
Hyperrychlé 5G připojení, ať už se vydáte kamkoli
Buďte vždy o pár kroků napřed. Ať už budete přímo v terénu nebo v kanceláři, na Galaxy XCover7 se můžete zaručeně spolehnout. Díky podpoře 5G sítí získáte hyperrychlé připojení kdykoli a kdekoli budete potřebovat.
Pracujte bez námahy, vnímejte každý detail
Velkorysý 6,6" displej s rozlišením FHD+ vám přináší dostatek prostoru pro pohodlné prohlížení multimediálního obsahu i příjemné čtení. O dobrou viditelnost i na pálícím slunci se postará jas 500 nitů, díky kterému uvidíte vše přehledně a ve správných barvách za jakýchkoli světelných podmínek.
Odolný po všech stránkách
Armádní standard MIL-STD-810 potvrzuje odolnost zařízení v extrémních podmínkách a stupeň krytí IP68 zaručuje výbornou ochranu vůči vodě a prachu. Kromě toho můžete smartphone klidně očistit dezinfekčním prostředkem a celý je navržen tak, aby vydržel i při náhodných pádech a otřesech.
Baterie, se kterou neztratíte tempo
Nepřerušujte svou práci na telefonu, když nemusíte. Na dlouhotrvající výdrž 4 050 mAh baterie se můžete bezpečně spolehnout. A kdyby jí přece jen došel dech, jednoduše jí navrátíte energii pomocí 15 W rychlého nabíjení a nabíjecí stanice s POGO piny. Můžete ji také vyměnit za další vyměnitelnou baterii, abyste skutečně neztratili ani vteřinu.

Technické parametry
Operační systém
Android 14
Odolnost
- odolnost vůči vodě (IP68)
Displej
Typ: PLS LCD
Úhlopříčka: 6,6"
Rozlišení: 1080 × 2408 (FHD+)
Maximální obnovovací frekvence: 60 Hz
Procesor
Typ: osmijádrový procesor
Frekvence: 2,2 GHz, 2 GHz
Operační Paměť RAM: 6 GB
Uživatelská Paměť: 128 GB
- podpora microSD až do 1 TB
Fotoaparát
Zadní: 50.0 Mpx, clona f/1.8, AF
Přední: 5 Mpx, clona f/2.0
SIM
Typ SIM: Nano-SIM (4FF), Embedded-SIM
Počet SIM: 2
(SIM 1 + eSIM + MicroSD)
Podporované sítě
Infra 2G: GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD, 5G Sub6 FDD, 5G Sub6 TDD
2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
3G UMTS: B1 (2100), B2 (1900), B4 (AWS), B5 (850), B8 (900)
4G FDD LTE: B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (AWS), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B13 (700), B17 (700), B20 (800), B26 (850), B28 (700), B32 (1500), B66 (AWS-3)
4G TDD LTE: B38 (2600), B40 (2300), B41 (2500)
5G FDD Sub6: N1(2100), N3(1800), N5(850), N7(2600), N8(900), N20(800), N26(850), N28(700), N66(AWS-3), N71(600)
5G TDD Sub6: N38(2600), N40(2300), N41(2500), N77(3700), N78(3500)
Konektivita
802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz+5GHz, VHT80
USB-C 2.0
NFC
3,5 mm Jack
Bluetooth v5.3
Senzory
GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
Akcelerometr
Gyroskop
Geomagnetický senzor
Světelný senzor
Senzor přiblížení
Baterie
Typ: vyměnitelná
Kapacita: 4050 mAh
Rozměry a hmotnost
Rozměry (V x Š x H): 169.0 x 80.1 x 10.2 mm
Hmotnost: 240 g
Obsah balení
Telefon Samsung Galaxy Xcover7
USB-C kabel
Jehla pro vyjmutí SIM karty
Manuál a další dokumentace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy XCover série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806095382531 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 6 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | SM-G556B |
| Modelový rad: | Galaxy XCover7 |
| Slot na kartu: | microSDHC |
| Predný fotoaparát: | 5.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.60 " |
| Rozlíšenie displeja px: | 2408 × 1080 |
| Konektory: | USB-C |
| Komunikácia: | 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Výška: | 16.90 CM |
| Šírka: | 8.01 CM |
| Hĺbka: | 1.02 CM |
| Hmotnosť: | 240 G |
| Farba: | Čierna |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
