Samsung Galaxy Xcover6 Pro G736 6GB/128GB Enterprise Edition Black
Kód: MBL0104460
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy XCover 6 Pro
Popis produktu
Tam, kde ostatní narážejí na své limity, Galaxy XCover6 Pro teprve začíná podávat své nejlepší výkony. Totiž všude tam, kde to v práci skřípe. Tenký Galaxy XCover6 Pro ukazuje svou robustní stránku zejména při použití venku, na stavbách, v továrnách a skladech. Certifikovaný podle IP682 a americké vojenské normy MIL-STD-810H, zůstává synchronizovaný i v náročných podmínkách a dokonce odolá prachu, extrémnímu teplu, vysoké vlhkosti nebo silnému dešti. Kdekoliv jste v akci, na velkém displeji budete mít své úkoly jasně před očima a svou práci pevně pod kontrolou – dokonce i s ochrannými rukavicemi nebo mokrýma rukama můžete pracovat na frekvenci až 120 Hz – posouvejte displej plynule, přijímejte hovory nebo pořizujte podrobné snímky. Není to jen silné vnitřní fungování, které dodává energii do vašeho pracovního dne.

Dobře chráněný
Malé nárazy a otřesy, silné dešťové přeháňky, prašný vzduch: na stavbách, ve skladech to může být pro chytrý telefon trochu drsnější. Galaxy XCover6 Pro je tak robustní a odolný, že se o jeho odolnost nemusíte obávat. Je vodotěsný a prachotěsný podle IP68 a odolá pádům a vnějším vlivům jako je teplo, chlad či vysoká vlhkost podle přísného amerického vojenského standardu MIL-STD-810H. Dodatečnou ochranu před poškrábáním a rozbitím poskytuje robustní sklo Gorilla® Glass Victus® na přední straně.

Rychlé použití
Málokdy máte v práci obě ruce volné. Je dobré, že tenký a šikovný Galaxy XCover6 Pro lze bezpečně ovládat jednou rukou – dokonce i v ochranných rukavicích díky vysoké citlivosti dotykové obrazovky. Ani vlhkost či prach na displeji nejsou žádnou překážkou. Pro usnadnění lze tlačítku XCover přiřadit libovolný počet akcí, jako je zapnutí baterky nebo otevření často používaných aplikací.

Skvělá prezentace
Dostatečně velká, abyste mohli vše pohodlně sledovat – a zároveň dostatečně skladná, aby se vešla téměř do každé kapsy kalhot. Galaxy XCover6 Pro nabízí jasný a detailní pohled na vaše dokumenty, fotografie nebo aplikace na svém 16,72 cm / 6,6'' FHD+ displeji a stále vám pohodlně padne do ruky. Obnovovací frekvence až 120 Hz umožňuje plynulé rolování a rychlé pohyby bez nepříjemného zaseknutí obrazu.

Skutečný balík energie
Plný energie i během dlouhých pracovních dnů: Galaxy XCover6 Pro se svou flexibilně vyměnitelnou 4 050 mAh baterií zajišťuje, že zůstanete produktivní i po hodinách nepřetržitého používání. Funkce 15 W rychlého nabíjení poskytuje čerstvou energii v krátkém čase.

Držte se toho, co je důležité
Zdokumentujte průběh projektu, pořiďte fotografie jako důkaz o doručení nebo se zúčastněte videohovoru – Galaxy XCover6 Pro zaznamenává to, co je pro vás důležité. Duální fotoaparát s 50MP širokoúhlým a 8MP ultraširokoúhlým objektivem dokáže pořizovat ostré snímky, zatímco 13MP přední kamera zajišťuje rychlé rozpoznání tváře a čisté videohovory. Radost udělá i LED blesk, který dokáže rozjasnit tmavší scény.

Technické parametry
Operační systém
Android
Odolnost
- odolnost IP68 (Voděodolnost do hloubky 1,5 metru ve sladké vodě po dobu až 30 minut a chráněno před prachem, špínou a pískem.)
- Certifikace MIL-STD 801H (Postoj, vlhkost, ponoření, solná mlha, prach, vibrace, pokles atd.)
Displej
Typ: PLS LCD
Úhlopříčka: 6,6"
Rozlišení: 1080 x 2408 (FHD+)
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Procesor
Typ: Qualcomm SDM 778G
Počet jader: 8
Frekvence: 2.4 GHz, 1.8 GHz
Operační Paměť RAM: 6 GB
Uživatelská Paměť: 128 GB
- podpora microSD až do 1 TB
Fotoaparát
Zadní: 50,0 MP + 8,0 MP
F1,8, F2,2
Automatické ostření
OIS: Ne
Digitální zoom až 10x
Přední: 13,0 MP
F2.2
Automatické ostření: Ne
OIS: Ne
SIM
Typ SIM: nanoSIM
Počet SIM: 2
(SIM 1 + SIM 2 + MicroSD)
Podporované sítě
2G GSMGSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
3G UMTSB1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900)
4G FDD LTEB1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B17(700), B20(800), B26(850), B28(700), B32(1500), B66(AWS-3)
4G TDD LTEB38(2600), B39(1900), B40(2300), B41(2500)
5G FDD Sub6N1(2100), N3(1800), N5(850), N7(2600), N8(900), N20(800), N28(700)
5G TDD Sub6N38(2600), N40(2300), N41(2500), N78(3500)
Konektivita
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz+6GHz, HE160, MIMO, 1024-QAM
USB-C
NFC
3,5 mm Jack
Bluetooth v5.2
Senzory
Akcelerometr
Senzor otisků prstů
Gyroskopický senzor
Geomagnetický senzor
Světelný senzor
Senzor přiblížení
GPS: GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
Baterie
Typ: vyměnitelná
Kapacita: 4 050 mAh
Rozměry a hmotnost
Rozměry (V x Š x H): 168.8 x 79.9 x 9.9 mm
Hmotnost: 235 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy XCover série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806094373479 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 6 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | SM-G736B/DS |
| Modelový rad: | Galaxy XCover6 |
| Predný fotoaparát: | 8.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6,6" |
| Rozlíšenie displeja px: | 2408 × 1080 |
| Konektory: | USB-C |
| Komunikácia: | 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Rozlíšenie záznamu videa: | UHD 4K (3840 x 2160) @ 30 snímok za sekundu |
| Rozmery mm: | 168.8 x 79.9 x 9.9 |
| Hmotnosť: | 235 g |
| Farba: | Čierna |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
