Samsung Galaxy A26 5G SM-A266B 6GB/128GB Black
Kód: MBL0154437
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Samsung Galaxy A26 5G

Tenký. Lesklý. Atraktivní
Vylepši svůj styl s Galaxy A26 5G. Tenký design telefonu pohodlně padne do ruky a zároveň nabídne příjemně velký 6,7" displej. Takže si online streamování, hraní her či prohlížení fotografií užiješ v každém detailu. O prémiový vzhled se navíc postará lesklé provedení zadní strany a atraktivní barevné odstíny.

Menší rámeček – více místa na zábavu
Rozjeď své oblíbené tituly a sleduj virální obsah na strhujícím 6,7" Super AMOLED displeji. Galaxy A26 5G tě dostane svým ostrým a živým obrazem, ať už si budeš prohlížet obsah na sociálních sítích nebo natáčet videa.

Tvůj telefon, tvá pravidla
Krycí sklo displeje Corning® Gorilla® Glass Victus®+ zajišťuje, že Galaxy A26 5G můžeš používat i v náročnějších podmínkách bez obav, že by se snadno poškrábalo. S odolností IP67 je navíc telefon chráněn vůči prachu a stříkající vodě, takže dokáže spolehlivě čelit všem běžným druhům poškození.

Zakroužkuj to, najdi to
Využij nové možnosti práce i zábavy. Chytrý telefon Galaxy A26 5G přichází s plnou podporou funkce Circle to Search with Google. S ní stačí jednoduše zakroužkovat objekty, text a další prvky, které právě vidíš na displeji, a ihned získáš relevantní výsledky vyhledávání Google.

Tvým momentům dodá jedinečnou atmosféru
Máš chuť experimentovat, nebo chceš dosáhnout určitého vzhledu? Použij předpřipravené filtry nebo si vytvoř vlastní a následně je aplikuj na fotografie a videa. Dostat do snímku specifickou atmosféru nebylo ještě nikdy jednodušší.

Promění fotografie v mistrovská díla
Vytvořil jsi jedinečnou snímku, ale k dokonalosti jí něco chybí, nebo je naopak něco navíc? Důmyslná funkce Mazání objektů poháněná umělou inteligencí nežádoucí prvky ve scéně rozpozná, vymaže a následně prázdný prostor vyplní, čím získáš dokonale vypadající fotografie.

Fotoaparát, který rozproudí kreativitu
S Galaxy A26 5G zachytíš každý okamžik v dechberoucí kvalitě. 13 Mpx přední fotoaparát ti zajistí perfektní selfie, s 8 Mpx ultraširokoúhlým objektivem ohromíš panoramatickými záběry a 50 Mpx širokoúhlý fotoaparát ti přinese ostré a živé snímky. A když se chceš zaměřit na detaily, 2 Mpx makro objektiv tě dostane do světa, který ostatní přehlížejí.

Stabilní záběry z koncertu i sportovních zápasů
Zachyť dynamické okamžiky z horského výstupu, narozeninové párty nebo nabitého hudebního představení v dokonalé kvalitě. Optický stabilizátor obrazu (OIS) redukuje chvění, takže tvá videa budou plynulá i v náročných podmínkách.

Usnadni si fotografování s 50 Mpx objektivem
S 50 Mpx širokoúhlým objektivem tě bude zachytávání momentek ještě více bavit. Stačí jen stisknout spoušť a získáš perfektní záběry, které vyniknou i bez dalších úprav nebo fotografických znalostí.

Úchvatné selfie snadno a rychle
Dokonalé selfie? Odteď žádný problém. Zachyť každý okamžik díky až 13 Mpx přednímu fotoaparátu a hned sdílej výjimečnou snímku se svými přáteli na sítích.

Maximální výkon zaručen
Uložte ještě více potravin do extra velké 340 litrové* chladničky se standardním designem s hloubkou 600 mm, která bude elegantně ladit s okolním vybavením. Díky vysoce účinné izolaci technologie SpaceMax™ jsou její stěny mnohem tenčí. Vytváří tak více úložného prostoru, aniž by vyčnívala z pracovní plochy.

Ideální na sledování oblíbených programů
Vychutnej si až 17 hodin nepřetržitého sledování oblíbených filmů či seriálů – a to bez toho, abys musel Galaxy A26 5G nabíjet. Díky baterii s výdrží až 5 000 mAh tě už během sledování nic nevyruší.

Vytvořen s ohledem na budoucnost
Používej telefon s vědomím, že tvá data zůstanou v bezpečí i před sofistikovanými hrozbami. Telefon Galaxy A26 5G přináší hned 6 let systémových a bezpečnostních aktualizací, díky čemuž bude jeho dlouhodobé fungování maximálně stabilní a plynulé.

Nová úroveň zabezpečení s Knox Vault
I ty nejcitlivější údaje budeš moci držet mimo dosah nepovolaných osob s bezpečnostní platformou Knox Vault. Ta v úložišti telefonu vytvoří zabezpečený adresář, do kterého budou mít přístup jen tebou specifikované nástroje a aplikace. Certifikace EAL5+ navíc odkazuje na výjimečnou odolnost vůči všem druhům útoků zvenčí.

Technické parametry
Operační systém
Android 15 + One UI 7
Odolnost
Gorilla Glass Victus
Display
Typ: Super AMOLED
Úhlopříčka: 6.7"
Rozlišení: 2340x1080 px
Obnovovací frekvence: 120Hz
Procesor
Typ: Exynos 1380
Počet jader: 8
Frekvence: 2,4 GHz
GPU: Mali-G68
Operační Paměť RAM: 6 GB
Uživatelská Paměť: 128 GB
- podpora microSD až do 2 TB
Fotoaparát
Zadní hlavní fotoaparát: 50 Mpx, f/1.7, PDAF, OIS
Širokoúhlý fotoaparát: 8 Mpx, f/2.2, 120°
Makro: 2 Mpx, f/2.4
Přední: 13 Mpx, f/2.2
Podporované sítě
5G: N1(2100),N3(1800),N5(850),N7(2600),N8(900),N20(800),N28(700)
4G FDD LTE: 1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz, 2500 MHz, 1900 MHz, 2300 MHz
3G UMTS: B1 (2100), B2 (1900), B4 (AWS), B5 (850), B8 (900)
SIM
Typ SIM slotu:
1x nanoSIM + MicroSD (hybridní slot)
Konektivita
802.11a/b/g/n/ac
Bluetooth v5.3
USB-C
NFC
Senzory
GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
Gyroskop
Světelný senzor
Akcelerometr
Snímač otisků prstů
Geomagnetický senzor
Virtual Proximity Sensing
Baterie
Kapacita: 5 000 mAh
- rychlé nabíjení 25 W
Rozměry a hmotnost
Rozměry (V x Š x H): 164 x 77,5 x 7,7 mm
Hmotnost: 200 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy A série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 8806097072812 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 6 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | SM-A266BZKBEUE |
| Modelový rad: | Galaxy A26 5G |
| Slot na kartu: | do 2000 GB |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 3 |
| Maximálna svetelnosť: | 1.8 |
| Stabilizácia obrazu: | Optická |
| Predný fotoaparát: | 13.0 MPX |
| Zadný fotoaparát: | 50.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.70 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 420 Nit |
| Rozlíšenie displeja px: | 2340 × 1080 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Základná frekvencia procesora: | 2.40 GHZ |
| Model procesora: | Exynos 1380 |
| Procesor: | 8× 2,4 GHz |
| Trieda krytia: | IP67 |
| Kapacita batérie: | 5000 mAh |
| Špeciálne vlastnosti: | Rýchle nabíjanie, Face ID, Čítačka otlačkov prstov |
| Operačný systém: | Android 15 |
| Senzory a hardware: | Glonass |
| Zvýšená odolnosť: | Vodeodolný |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | Nano SIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual SIM |
| Komunikácia: | A-GPS, LTE, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | C |
| Konštrukcia: | Klasická |
| Maximálny výkon drôtového nabíjania: | 25 W |
| Výška: | 16.40 CM |
| Šírka: | 7.75 CM |
| Hĺbka: | 0.77 CM |
| Hmotnosť: | 200 G |
| Farba: | čierna |
| Obsah balenia: | Mobilné zariadenie, kábel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Samsung Electronics Co. |
|---|---|
| Adresa : | Samsung PO Box 12987, Blackrock Co., Dublin, Írsko, https://www.samsung.com |
| E-mail : | eprel@samsung.com |
