Rovná lavice - GymBeam
Kód: GYM80524
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rovná lavice je univerzální pomůcka do posilovny, která se hodí na bench press, tlaky s jednoručkami, ale také hip thrusty nebo bulharské dřepy
Rovná lavice je univerzální pomůcka na cvičení, která by neměla chybět v žádném fitness centru ani domácí posilovně. Jedná se o všestranný kousek výbavy, který se může stát základem vašeho silového tréninku. Hodí se totiž nejen na cvičení vrchní části těla, ale účinně doplní i trénink nohou či středu těla.
Sedadlo rovné lavice má měkké a kvalitní polstrování, což zajišťuje pohodlí při cvičení. Stabilitu zase zaručí pevná ocelová konstrukce s maximální nosností 454 kg. Lavice je navíc vybavena dvěma kolečky a rukojetí. Díky tomu ji můžete snadno zvednout a bez problémů s ní manipulovat.
Základním cvikem, při kterém vám lavice poslouží, je určitě bench press, ale rovněž ji využijete i při rozpažování či tlacích s jednoručkami. Hodí se i jako opora při přítazích v předklonu či tricepsových dipech. Při tréninku spodní části těla ji využijete například při bulharských dřepech či hip thrustech.
Sestavení rovné lavice je velmi jednoduché a provede vás jím přiložený uživatelský manuál.
Rovná lavice a její výhody
- univerzální pomůcka na cvičení
- má maximální nosnost 454 kg
- pyšní se pevnou ocelovou konstrukcí
- má měkké a kvalitní polstrování
- je vybavena dvěma kolečky a rukojetí pro snazší přesun
- hodí se na trénink celého těla
- je vhodná do domácí posilovny i fitness centra
Materiál
Ocel, umělá kůže, polyuretan, recyklovaná bavlna.
Vlastnosti lavice
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Délka konstrukce | 144 cm |
| Šířka konstrukce | 58 cm |
| Výška lavice ve vodorovné poloze | 43 cm |
| Délka sedadla | 120 cm |
| Šířka sedadla | 30 cm |
| Hmotnost | 19 kg |
| Maximální nosnost | 450 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácí trénink ostatní |
|---|---|
| Hmotnosť netto: | 19.000000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
