Eliptický trenažér Eclipse - Spokey
Kód: GYM99592
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Eliptický trenažér Eclipse - fitness kardio stroj s 8 úrovněmi zátěže, na kterém zapojíte svaly celého těla, spálíte kalorie a zlepšíte kondici
Eliptický trenažér Eclipse je kardio stroj, na kterém zapojíte svaly celého těla, spálíte kalorie a podpoříte hubnutí a budování kondice. Díky magnetickému odporu s 8 manuálně nastavitelnými úrovněmi zátěže můžete snadno přizpůsobit intenzitu tréninku svým cílům. Díky tomu je vhodný pro začátečníky i pokročilé sportovce. Stroj je vybaven také přehledným LCD displejem, na kterém můžete sledovat čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie nebo teplotu. Získáte tak všechny potřebné informace o svém tréninku.
Trenažér je vybaven 8kg setrvačníkem, který poskytuje plynulý a přirozený pocit z pohybu. Ergonomický design s rozestupem nášlapu 19 cm, délkou kroku 34 cm a výškou kroku 17 cm je ideální pro pohodlný a efektivní pohyb. Podložky pod nohy lze nastavit také do 3 poloh, což vám umožní přizpůsobit stroj vaší výšce a stylu tréninku. Snímače srdeční frekvence na rukojetích vám pomohou sledovat váš výkon a přizpůsobit tempo tréninku. Součástí balení je také pohodlný držák na tablet nebo telefon, abyste si během tréninku mohli pustit oblíbený program nebo hudbu. I manipulace s tímto eliptickým trenažérem je jednoduchá. Po tréninku ho můžete kamkoliv přemístit díky transportním kolečkům na přední straně konstrukce.
Eliptický trenažér Eclipse je skvělou volbou pro každého, kdo se chce věnovat pravidelné kardio aktivitě. Zapojíte svaly celého těla, spálíte hodně kalorií a pořádně se zapotíte. Získáte nejen lepší kondici, ale podpoříte také snížení hmotnosti, vytrvalost a další fitness cíle. S nosností 130 kg je vhodný pro široké spektrum uživatelů. Tento kardio stroj se hodí i do domácí posilovny, takže si můžete poctivě zacvičit kardio z pohodlí obýváku nebo pracovny.
Eliptický trenažér Eclipse a jeho výhody
- efektivní kardio stroj
- nabízí 8 úrovní zátěže
- vybaven LCD displejem
- měří čas, vzdálenost, spálené kalorie a rychlost
- má snímač srdečního tepu
- má ergonomický design
- 8 kg setrvačník pro plynulý chod
- nášlapy lze nastavit do 3 poloh
- vybaven praktickým držákem na tablet nebo telefon
- má transportní kolečka pro snadné přemísťování
- nosnost do 130 kg
- ideální pro domácí kardio trénink
- vhodný pro začátečníky i pokročilé sportovce
Vlastnosti eliptického trenažéru Eclipse
| Technické parametry | |
| Odpor | magnetický |
| Hmotnost setrvačníku | 8 kg |
| Počet stupňů zátěže | 8, manuální regulace |
| Funkce počítače | scan, čas, rychlost, vzdálenost, puls, kalorie, celková vzdálenost |
| Snímače tepové frekvence | ano |
| Délka kroku | 34 cm |
| Výška kroku | 17 cm |
| Rozestup nášlapu | 19 cm |
| Nastavení nášlapu | ano, 3 polohy |
| Klička | trojdílná |
| Doplňky | místo na tablet nebo telefon |
| Transportní kolečka | ano |
| Maximální hmotnost uživatele | 130 kg |
| Rozměry | 124 x 63 x 157,5 cm |
| Hmotnost | 40 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácí trénink ostatní |
|---|---|
| Hmotnosť netto: | 40.100000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
