Olympijská tyč LIFTER 150 cm - GymBeam
Kód: GYM74104
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Olympijská tyč LIFTER 150 cm - tyč pro komplexní procvičení celého těla do každé profesionální i domácí posilovny
Olympijská tyč LIFTER 150 cm je pevná ocelová tyč, určená pro cvičení komplexních i izolovaných cviků. Skvěle se hodí na trénink i cviky v podobě dřepu, bench-pressu a mrtvého tahu. Díky tomu s ní procvičíte komplexně celé tělo a můžete tak zapracovat na své síle, kondici i objemu svalové hmoty. Samotná tyč váží 13 kg a je dlouhá 150 cm. Má průměr úchopové části 29 mm s vroubkováním, které zajišťuje protiskluzový a pevný úchop.
Na hřídel můžete naložit běžně dostupné závaží v podobě kotoučů. Tyč zvládne maximální hmotnost 180 kg. Je vhodná pro začátečníky, ale i pro pokročilé vzpěrače. Není náročná na údržbu, můžete ji umístit i do stojanu a odolává korozi díky pochromování. Kromě toho je skladnější než klasická 220 cm tyč, a proto je ideální jako součást každé domácí posilovny či menšího fitka, která dostane váš trénink na novou úroveň.
K olympijské tyči Lifter doporučujeme zakoupit i kotouče IRON 51 mm, díky kterým můžete zvýšit náročnost vašeho tréninku.
Inspiraci na cviky najdete v článku Jak cvičit s osou? 10 základních cviků na celé tělo.

Olympijská tyč LIFTER 150 cm a její výhody
- je obouruční tyč vyrobená z oceli
- je dostatečně pevná
- je dlouhá 150 cm
- váží 13 kg
- zvládne maximální hmotnost 180 kg
- používá se na cvičení komplexních a izolovaných cviků
- je vhodná pro začátečníky ale i pokročilé
- nabízí protiskluzové uchopení
- má vnitřní rotační vložky (bushing sleeve)
Vlastnosti olympijské tyče
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Váha tyče | 13 kg |
| Průměr rukojeti | 28 mm |
| Délka tyče | 150 cm |
| Průměr tyče (část na nakládání kotoučů) | 50 mm |
| Nosnost | 180 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Činky |
|---|---|
| Hmotnosť netto: | 13.000000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
