Olympijská tyč LIFTER 20 kg - GymBeam
Kód: GYM51220
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Olympijská tyč LIFTER 20 kg - tyč na komplexní procvičení celého těla do každé domácí posilovny
Olympijská tyč LIFTER 20 kg je pevná tyč vyrobená z oceli, na cvičení komplexních i izolovaných cviků. Skvěle se hodí na trénink olympijského vzpírání i silového trojboje v podobě dřepu, bench-pressu a mrtvého tahu. Díky tomu s ní procvičíte komplexně celé tělo a můžete tak zapracovat na své síle, kondici i objemu svalové hmoty. Samotná tyč váží 20 kg, má průměr úchopové části 29 mm s vroubkováním, které zajišťuje protiskluzový a pevný úchop.
Na hřídel můžete naložit běžně dostupná závaží v podobě kotoučů. Tyč zvládne maximální hmotnost 900 kg. Je vhodná pro začátečníky, ale i pro pokročilé vzpěrače. Není náročná na údržbu, odolává korozi a můžete ji umístit i do stojanu. Je to ideální součást každé domácí posilovny, díky které dostanete trénink na novou úroveň.
K olympijské tyči Lifter doporučujeme zakoupit i kotouče IRON 51 mm, díky kterým můžete zvýšit náročnost vašeho tréninku.
Inspiraci na cviky najdete v článku Jak cvičit s osou? 10 základních cviků na celé tělo.
Olympijská tyč LIFTER 20 kg a její výhody
- je obouruční tyč vyrobená z oceli
- je dostatečně pevná
- je dlouhá 220 cm a váží 20 kg
- zvládne maximální hmotnost 900 kg
- používá se na cvičení komplexních a izolovaných cviků
- je vhodná pro začátečníky ale i pokročilé
- nabízí protiskluzové uchopení
- má vnitřní rotační vložky (bushing sleeve)
Vlastnosti olympijské tyče
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Váha tyče | 20 Kg |
| Průměr rukojeti | 29 mm |
| Délka tyče | 220 cm |
| Průměr tyče (část na nakládání kotoučů) | 50 mm |
| Nosnost | 900 Kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Činky |
|---|---|
| Hmotnosť netto: | 21.400000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
