Motorola Razr 60 Ultra 5G 16GB/512GB PANTONE Cabaret
Kód: MBL0159729
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Motorola Razr 60 Ultra

Ikonický design a špičkový výkon
Motorola Razr 60 Ultra je nejnovější model v ikonické sérii Razr, který přináší moderní design a špičkový výkon. Tento telefon se vyznačuje inteligentní vnější 4palcovou pOLED obrazovkou a výkonným procesorem Snapdragon 8 Elite s moto AI. Díky těmto vlastnostem je ideální pro uživatele, kteří hledají kombinaci stylu a výkonu.

Vynikající fotoaparát a baterie
Motorola Razr 60 Ultra je vybaven hlavními fotoaparáty s rozlišením 50 MP a ultra-širokým 50 MP, jakož i selfie fotoaparátem s rozlišením 50 MP. Tyto fotoaparáty umožňují zachytit každý okamžik v nejvyšší kvalitě. Telefon je také vybaven baterií s kapacitou 4700 mAh, která podporuje 68W TurboPower a 30W bezdrátové nabíjení, což zajišťuje dlouhou výdrž a rychlé nabíjení.

Odolnost a ochrana
Motorola Razr 60 Ultra je navržen tak, aby vydržel i v náročných podmínkách. Telefon je vybaven ochranou IP48 a Gorilla Glass Ceramic, což zaručuje vysokou odolnost vůči vodě a poškrábání. Tento model je ideální pro uživatele, kteří potřebují spolehlivý a odolný telefon.

Displej a konektivita
Telefon disponuje 4palcovým vnějším displejem s rozlišením 1272 x 1080 a 6,96palcovým vnitřním displejem s rozlišením 2992 x 1224. Oba displeje jsou typu pOLED s frekvencí 165Hz a podporou HDR10. Motorola Razr 60 Ultra také podporuje nejnovější technologie konektivity včetně Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, NFC a 5G.

Klíčové vlastnosti produktu
- Ikonický design s novým vzhledem
- Inteligentní vnější 4palcová pOLED obrazovka
- Špičkový výkon Snapdragon 8 Elite s moto AI
- Baterie 4700mAh s 68W TurboPower a 30W bezdrátovým nabíjením
- Hlavní fotoaparát 50MP OIS, Ultra-Wide 50MP, Selfie 50MP
Technické parametry
Operační systém
Android: 15
Odolnost
Vodeodolnost: IP48
Displej
Typ: pOLED
Obnovovací frekvence: 165Hz
Úhlopříčka: 7" (vnitřní), 4" (vnější)
Rozlišení: 2992 x 1224 (vnitřní), 1272 x 1080 (vnější)
Procesor
Typ: Snapdragon 8 Elite
Počet jader: 8
Frekvence: 2x 4.32GHz + 6x 3.53GHz
Grafika
Typ: Adreno
Paměť
Operační: 16GB RAM
Uživatelská Paměť: 512GB
Podpora microSD: ne
Fotoaparát
Přední: 50MP
Zadní: 50MP + 50MP
Audio
Typ reproduktorů: Stereo
Konektivita
Wi-Fi: Wi-Fi 7
Bluetooth: 5.4
USB: USB-C
Jack 3,5mm: ne
NFC: ano
SIM
Počet SIM: 2
Druh SIM: nano + eSIM
Podporované sítě
5G: n1/n2/n3/n5/n7/n8/n12/n14/n20/n25/n26/n28/n29/n30/n38/n40/n41/n48/n66/n70/n71/n75/n77/n78
4G:B1/2/3/4/5/7/8/12/13/14/17/18/19/20/25/26/28/29/30/32/34/38/39/40/41/42/43/48/66/71
3G: 850/900/1700/1900/2100
2G: 850/900/1800/1900
Senzory
Senzor přiblížení, Světelný senzor, Akcelerometr, Gyroskop, eKompas, SAR senzor, Snímač otisku prstu na boční straně
Lokalizační služby
GPS, AGPS, LTEPP, SUPL, Glonass, GALILEO, Beidou, QZSS
Zabezpečení
Čtečka otisků prstů: ano
Baterie
Kapacita: 4700mAh
Podpora rychlého nabíjení: ano
Výkon nabíjení W: 68W
Podpora bezdrátového nabíjení: ano, 30W
Podpora reverzního nabíjení: ano, 5W
Rozměry
171.48 x 73.99 x 7.29 mm (otevřený), 88.12 x 73.99 x 15.69 mm (zavřený)
Hmotnost
199g
Obsah balení
Telefon, datový kabel (USB-C -> USB-C), nástroj na vyjímání SIM karty, ochranný obal na obě strany telefonu pevný v barvě telefonu, spojovací prvek pro šňůrku na krk, stručná uživatelská příručka, bezpečnostní informace, Energetický štítek EU.
(Balení neobsahuje AC adaptér)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Razr |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840023294754 |
| Barva: | růžová |
| Operační paměť RAM: | 16 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | PB8R0008PL |
| Modelová rada: | Motorola Razr 60 Ultra |
| Uhlopriečka displeja: | 7 " |
| Značka procesora: | Qualcomm |
| Označenie procesora: | Snapdragon 8 Elite |
| Kapacita batérie: | 4700 mAh |
| Typ článku: | Li-Pol |
| Výkon drôtového nabíjania (max): | 68 W |
| Výkon bezdrôtového nabíjania (max): | 30 W |
| Výkon reverzného nabíjania (max): | 5 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Farba: | ružová |
| Hmotnosť: | 199 g |
| Stupeň krytia (IP): | IP48 |
| Výška: | 171,48 mm |
| Šírka: | 73,99 mm |
| Hĺbka: | 7,19 mm |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 50 Mpx |
| Predný fotoaparát (rozlíšenie): | 50 Mpx |
| 5G: | Áno |
| Senzory: | Akcelerometer, Barometer, Geomagnetický senzor, Gyroskop, Hallov senzor, Senzor priblíženia, Svetelný senzor |
| Bluetooth: | Áno |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| NFC: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Dual SIM: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Odomykanie tvárou: | Áno |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Motorola Mobility |
|---|---|
| Adresa : | Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1ª Planta, 28050 Madrid, Španielsko, https://www.motorola.com |
