Motorola Razr 50 Ultra 12GB/512GB Spring Green
Kód: MBL0144448
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Motorola Razr 50 Ultra
Legendární skládací telefon přichází na trh s novým designem a podporou AI. Seznamte se s Motorola RAZR 50 Ultra, která má 6,9” hlavní pOLED displej a 4,0” vnější pOLED displej. Procesor Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 s 12 GB paměti RAM zajistí plynulý chod zařízení a nabízí interní úložný prostor s kapacitou 512 GB. Baterie s kapacitou 4000 mAh má podporu rychlého nabíjení 68W TurboPower. Ať už jdete běhat nebo telefonujete v dešti, stupeň krytí IPX8 (odolnost vůči vodě) důkladně ochrání váš RAZR 50 Ultra.

Výkon s náskokem před konkurencí
Výkon zařízení je zajištěn čipsetem Snapdragon 8s Gen 3, který je doplněn o 12 GB operační paměti a 512 GB interního úložiště. Tato konfigurace poskytuje dostatečnou sílu pro multitasking a náročné aplikace bez jakýchkoli kompromisů. Motorola RAZR 50 Ultra podporuje také použití eSIM, což umožňuje aktivaci elektronické SIM karty bez potřeby fyzické nanoSIM. Operační systém Android 14 je obohacen o Moto funkce a prostředí MyUX, které přináší personalizaci a intuitivní ovládání.

Odfoťte, sdílejte, zahvězděte
Na poli fotografování nabízí Motorola RAZR 50 Ultra 50 MP hlavní fotoaparát s PDAF ostřením a optickou stabilizací obrazu. Kvalita snímků je na vysokém standardu, což ocení všichni milovníci fotografie. Telefon také obsahuje selfie kameru a teleobjektiv, které rozšiřují možnosti fotografování. Všechny fotoaparáty jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající výsledky i v náročných světelných podmínkách.

Chráněný před neočekávanými vlivy
Motorola RAZR 50 Ultra je také vybavena certifikací odolnosti IPX8, což znamená, že je odolná vůči ponoření pod vodu do hloubky 1,5 metru po dobu 30 minut. Tělo telefonu je ošetřeno materiálem, který imituje kůži, což dodává zařízení luxusní vzhled a zároveň zajišťuje lepší přilnavost a odolnost vůči skluzu. Stereo reproduktory s ozvučením Dolby Atmos a čtečka otisků prstů integrovaná do boční stěny jsou dalšími prvky, které zvyšují uživatelský komfort a bezpečnost zařízení.

Zvyšte svou kreativitu a produktivitu
V neposlední řadě, Motorola RAZR 50 Ultra integruje umělou inteligenci napříč celým systémem, což zjednodušuje a zefektivňuje každodenní používání. Uživatelé mají přístup k aplikaci Gemini od společnosti Google, která nabízí pomoc při plánování výletů, sestavování tréninkových režimů, hledání receptů a mnoha dalších činnostech, při kterých můžete využít všechny výhody umělé inteligence. Tento smartphone je tedy nejen vizuálně atraktivní, ale i plný pokročilých funkcí, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Klíčové vlastnosti
- Kompaktní design
- Největší a nejinteligentnější externí displej
- Moto AI systém kamer
- Google Gemini
- paměť 12GB/512GB, ochrana IPX8
- Externí displej 4.0" pOLED 165Hz, Gorilla Glass Victus
- Hlavní displej 6.9" pOLED FHD+ 165Hz
- Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3
- 4000mAh baterie
- 45W TurboPower nabíjení, 15W Wireless nabíjení
- Kamera 50Mpx OIS , 50Mpx 2xTelephoto
- Stereo reproduktory s DOLBY ATMOS
- V balení prémiové pouzdro
Technické parametry
Operační systém
Android 14
Zabezpečení
Čtečka otisků prstů na boční straně, Odemknutí tváří
Odolnost
Konstrukce odolná vůči vodě (IPX8)
Corning Gorilla Glass Victus vpředu, veganská kůže vzadu
Pevný hliník řady 6000 (rám)
Displeje
Poměr obrazovky k tělu hlavní obrazovka: 22 : 9
Hlavní obrazovka: 6,9" FHD+ pOLED obrazovka
Hlavní obrazovka: FHD+ (2 640 × 1 080) | 413 ppi
Skládací obrazovka AMOLED HDR10+
Obnovovací frekvence až do 165 Hz
Vnější obrazovka: 4,0" pOLED obrazovka
Vnější obrazovka: 1 272 × 1 080 | 417 ppi
Flexibilní obrazovka AMOLED HDR10+
Obnovovací frekvence až do 165 Hz
Procesor
Mobilní platforma Snapdragon 8s Gen 3
Paměť
RAM: 12 GB LPDDR5X
Vestavěné s kapacitou 512 GB UFS 4.0
Baterie
Kapacita baterie: 4 000 mAh, vestavěná
- Podpora nabíjení TurboPower výkonem 45 W (nabíječka s výkonem 68 W v balení)
- Podpora bezdrátového nabíjení s výkonem 15 W (nabíječka se prodává samostatně) 5 W reverzní nabíjení
Fotoaparáty
Hardware předního fotoaparátu
Hlavní 32 Mpx (f/2,4; 0,7 µm) | 8 Mpx (f/2,4; 1,4 µm) Quad Pixel
Vnější Hlavní: 12,6 Mpx (1,6 µm Quad Pixel) | OIS
Teleobjektiv: podporuje pouze režim zrcadla
Zadní fotoaparáty
50 Mpx (f/1,7, 0,8 µm) nebo 12,6 Mpx (1,6µm Quad Pixel) | OIS | Instant-all Pixel Focus
50 Mpx teleobjektiv (f/2,0, 0,64 µm) nebo 12,6 Mpx (1,28 µm Quad Pixel) | 2× optické přiblížení
Zvuk
Reproduktory Duální stereo reproduktory s ozvučením Dolby Atmos a prostorovým zvukem
Qualcomm Snapdragon Sound
Konektor na sluchátka Ne
Mikrofony 3 mikrofony
FM Radio Ne
Senzory
Čtečka otisků prstů, senzor přiblížení + světelný senzor, senzor okolního osvětlení, akcelerometr, gyroskop, elektronický kompas, Hallův senzor
SIM
Karta SIM: eSIM + fyzická SIM
Sítě a pásma
5G | 4G: LTE | 3G: UMTS / HSPA+ | 2G: GSM / EDGE3G: GSM850/900/1800/1900; BC0; W1/2/4/5/8 4G: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28/32/34/38/39/40/41/42/43/48/66/71 5G sub-6: N1/2/3/5/7/8/20/26/28/38/40/41/66/71/75/77/78
Konektivita
Technologie Bluetooth: Bluetooth 5.4
NFC: Ano
Wi-Fi Wi-Fi 5G, Wi-Fi 6/6E, Wi-Fi 7
802.11 a/b/g/n/ac/ax/be
2,4 GHz a 5 GHz a 6 GHz (jen určitá regiony)
Přístupový bod Wi-Fi
Služba zjišťování polohy
GPS, A-GPS, LTEPP, SUPL, GLONASS, Galileo, Beidou
USB: USB-C (USB 2.0)
Rozměry a hmotnost
V otevřeném stavu: 73,99 × 171,42 × 7,09 mm
V zavřeném stavu: 73,99 × 88,09 × 15,32 mm
Hmotnost: 189 g
Obsah balení
motorola razr 50 ultra
Nabíječka TurboPower™ s výkonem 68 W
Kabel s konektorem USB typu C
Příručky
Nástroj na vyjímání SIM karty
Prémiové ochranné pouzdro
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Razr |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840023259616 |
| Barva: | spring green |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 512 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Part Number: | XT2451-3 |
| Modelový rok: | 2024 |
| Uhlopriečka displeja: | 6,9 " |
| Dotykový displej: | Áno |
| Rozlíšenie displeja px: | 2640x1080 |
| Technologia displeja: | AMOLED |
| Farba: | Zelená |
| Hmotnosť: | 189 g |
| Stupeň krytia (IP): | IPX8 |
| Označenie procesora: | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Počet jadier procesora: | 8 x |
| Kapacita batérie: | 4000 mAh |
| Výkon drôtového nabíjania (max): | 45 W |
| Výkon bezdrôtového nabíjania (max): | 15 W |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Áno |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Počet objektívov (zadných): | 2 |
| 5G: | Áno |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Senzory: | Akcelerometer, Geomagnetický senzor, Gyroskop, Senzor priblíženia, Svetelný senzor |
| Bluetooth: | Áno |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Dual SIM: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Operačný systém: | Android 14 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Odomykanie tvárou: | Áno |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Motorola Mobility |
|---|---|
| Adresa : | Calle Puerto de Somport 9, Edificio Oxxeo 1ª Planta, 28050 Madrid, Španielsko, https://www.motorola.com |
