Google Pixel 10 Pro XL 16GB/256GB Jade
Kód: MBL0166177
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Google Pixel 10 Pro XL
Zvládněte více, než si myslíte, snáze, než si dokážete představit
Umělá inteligence od Googlu na Pixelu vám usnadní život a podpoří vaši kreativitu. S její pomocí můžete formulovat nové myšlenky a nápady, vytvářet nové obrázky, ovládat několik aplikací jedním příkazem a provádět další činnosti.

Fotky ve studiové kvalitě. Videa na profesionální úrovni
Díky systému profesionálních fotoaparátů telefonu Pixel vypadá automaticky vše skvěle, a to i při slabém osvětlení. Zachyťte pomocí pokročilých modelů umělé inteligence větší část scény, zaznamenejte díky 100násobnému zoomu a úžasným 50 Mpx snímkům neuvěřitelné detaily a nahrávejte díky funkci Vylepšení videa super stabilní videa v rozlišení 8K.

Ohromující je slabé slovo
Pixel 10 Pro má dokonalý design s prvky z leštěného kovu a neuvěřitelně odolnými materiály. Dodává se ve dvou velikostech a čtyřech luxusních nových barvách, takže si můžete vybrat tu, která se vám nejvíce hodí.

Pixel pomáhá chránit vás i vaše citlivé údaje
Díky bezpečnostním kontrolám v reálném čase vám Pixel zajišťuje nepřetržitou online ochranu, ochranu v případě krádeže a pravidelné aktualizace zabezpečení po dobu 7 let. Nabízí také nouzová upozornění, která pomohou chránit vás i vaši rodinu.

Baterie a nabíjení
Pixel 10 Pro XL disponuje velkou baterií s kapacitou 5200 mAh, která spolehlivě vydrží více než celý den intenzivního používání. Pokud chcete šetřit energií, režim Super úsporný režim vám nabídne až 100 hodin provozu. Rychlé nabíjení doplní více než polovinu kapacity pouze za 30 minut a magnetické Pixelsnap (Qi 2.0) zajistí pohodlné bezdrátové nabíjení s bezpečným uchycením.

AI, která vám pomáhá každý den
Díky Tensor G5 a integraci s Gemini AI dokáže Pixel 10 Pro XL nabídnout funkce, které usnadní práci i zábavu. Automatické překlady, inteligentní shrnutí dlouhých textů, návrhy odpovědí nebo inteligentní úpravy fotografií – to vše zvládá přímo v telefonu s důrazem na rychlost a bezpečnost.

Klíčové vlastnosti:
- Procesor: Google Tensor G5 – výkon a optimalizace pro AI
- Paměť: až 16 GB RAM pro náročný multitasking
- Displej: 6,8" Super Actua OLED, FHD+, jas až 3300 nitů, 120 Hz obnovovací frekvence
- Fotoaparáty: hlavní 50 Mpx, ultraširokoúhlý 48 Mpx, teleobjektiv 48 Mpx, až 20× superostrý zoom
- Selfie: 42Mpx přední kamera s automatickým ostřením a širokým 95° zorným polem
- Baterie: kapacita 5200 mAh, výdrž přes 24 hodin, až 100 hodin v režimu Super úsporného režimu
- Nabíjení: rychlé dobíjení – 55 % za 30 minut, bezdrátové nabíjení s Pixelsnap (Qi 2.0)
- Odolnost: certifikace IP68, krycí sklo Gorilla Glass Victus 2, konstrukce z recyklovaného hliníku
- Systém: Android 15 s garancí 7 let aktualizací
- Bezpečnost: rozpoznání tváře, čtečka otisků, ochrana proti krádeži, nouzové funkce
Technické parametry:
- Úhlopříčka displeje: 6,8"
- Rozlišení displeje: 1344 x 2992
- Typ displeje: OLED
- Procesor: Google
- Konfigurace karet: Dual SIM (Nano SIM + eSIM)
- Datové služby: 5G, 4G, 3G, 2G
- RAM: 16 GB
- Interní úložiště: 256 GB
- Počet objektivů zadního fotoaparátu: 3 x
- Počet objektivů předního fotoaparátu: 1 x
- Rozlišení zadního fotoaparátu: 50 Mpx
- Rozlišení předního fotoaparátu: 42 Mpx
- Rozlišení ultraširokoúhlého fotoaparátu: 48 Mpx
- Rozlišení teleobjektivu: 48 Mpx
- Kapacita baterie: 5200 mAh
- Výkon nabíjení: 45W
- Navigace: GPS, GLONASS, Galileo. Beidou, QZSS, NavIC
- Senzor: Snímač vzdálenosti, Snímač okolního světla, Akcelerometr, Gyroskop, Magnetometr, Barometr, Senzor teploty
- Bezdrátové technologie: Bluetooth, GPS, NFC, WiFi
- Stupeň krytí: IP68
- Konektory: USB-C
- Rozměry: 162,8 x 76,6 x 8,5 (V x Š x H, mm)
- Hmotnost: 232 g
- Barva: Zelená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pixel 10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840353927742 |
| Barva: | jade |
| Operační paměť RAM: | 16 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Názov modelu (modelove číslo) / kompatibilita: | Google Pixel 10 Pro XL |
| Modelové číslo: | G45RY |
| Uhlopriečka displeja: | 6,8 " |
| Typ displeja: | OLED |
| Operačný systém: | Android |
| USB-PD podporovaný výstupný výkon nabíjačky (max): | 45 W |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| USB-PD požadovaný výstupný výkon nabíjačky (min): | 7,5 W |
| Kapacita batérie: | 5200 mAh |
| Výkon nabíjania: | 45W |
| Napájací adaptér v balení: | Nie |
| 5G: | Áno |
| Dual SIM: | Áno |
| Navigácia: | GPS, GLONASS, Galileo. Beidou, QZSS, NavIC |
| Senzor: | Snímač vzdialenosti, Snímač okolného svetla, Akcelerometer, Gyroskop, Magnetometer, Barometer, Senzor teploty |
| Stupeň krytia: | IP68 |
| Konektory: | USB-C |
| Rozmery: | 162,8 x 76,6 x 8,5 (V x Š x H, mm) |
| Hmotnosť: | 232 g |
| Farba: | Zelená |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Google Ireland Limited |
|---|---|
| Adresa : | Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ireland |
