Google Pixel 10 12GB/128GB Obsidian
Kód: MBL0164903
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Chytrý telefon Google Pixel 10

Zvládněte i nemožné, každý den
- Obsahuje Gemini, vašeho osobního AI asistenta
- Chytrý telefon má prvotřídní a mimořádně odolný design
- Google Pixel 10 je vybaven zcela novým teleobjektivem
- Chrání vás i vaše data
- K telefonu se váže slib 7 let nových funkcí a aktualizací

Síla Gemini umocněná výkonem telefonu Pixel
Služba Gemini je integrována v telefonech Pixel 10, aby vám pomohla udělat vše, co potřebujete, nebo si s vámi jen o něčem popovídala. Je to váš dokonalý pomocník s umělou inteligencí.
![]()
Gemini vám ušetří mnoho času
Ušetřete čas tím, že službu Gemini požádáte, aby za vás v aplikacích Google vyhledala a vyřídila úkoly.
![]()
Zakroužkujte a hledejte
Stačí zakroužkovat to, o čem chcete vědět více – například obrázek nebo video – a Pixel 10 to hned najde.
![]()
Nano Banana v Gemini
Dodejte svým fotkám nový rozměr. Zakomponujte sami sebe do různých scén, kombinujte kreativní prvky, provádějte konkrétní úpravy a řadu dalších tvůrčích činností. Přivést nápady k životu nebylo nikdy jednodušší.
Upravujte scény, ne sebe
Zachovejte stejný vzhled i atmosféru záběru, i když bude zasazen do různých prostředí.

Mobil Google Pixel 10 zachytí zcela realistické snímky, úpravy jako z jiného světa
Systém trojitého zadního fotoaparátu je vybaven 20násobným superostrým zoomem pro úchvatné detaily i z velké dálky.
Noční režim
Noční vidění telefonu Google Pixel 10 vytváří ostré a jasné portréty nebo panorámy při slabém osvětlení. V režimu astrofotografie dokáže vyfotit dokonce i Mléčnou dráhu.

Skupinové fotky
Získejte automaticky tu nejlepší snímku. Speciální režim Skupinové fotky zajistí špičkový výsledek, který se bude líbit všem.

Fotit a zároveň být na fotce?
S telefonem Google Pixel 10 můžete kohokoli vyfotit a následně se tam přidat, takže to bude vypadat, jako byste se fotili společně.

Navržen pro dlouhou životnost, Google mobil Pixel 10 je vyroben pro skutečný život
Mobil Pixel 10 je vyroben z prvotřídních odolných materiálů, má elegantní vzhled, pohodlně se drží a bezpečně sedí v ruce.

Smartfon Pixel 10 odolá polití i pádům.

Displej Actua s maximálním jasem 3 000 nitů je dobře vidět i na přímém slunci.

Telefon Google dostane 7 let aktualizací
S telefonem Google Pixel 10 si vychutnáte 7 let pravidelných aktualizací operačního systému Android.

Mobilní telefon Google Pixel 10 chrání vás i vaše data
Mobilní telefon Pixel 10 dokáže vytočit tísňovou linku a sdílet vaši polohu, i když to sami nejste schopni. Stejně tak dokáže odhalit a odfiltrovat nevyžádané hovory. A v případě ztráty se Pixel 10 automaticky uzamkne.
Google Tensor G5
Dosud největší upgrade čipu u Pixelu. Telefon Google Pixel 10 má nyní více výkonu.

Vydrží více než 24 hodin
A díky bezdrátovému magnetickému nabíjení Pixelsnap Qi2 se mobilní telefon Google Pixel 10 nabije ještě rychleji.

Dostatek paměti RAM
Chytrý telefon Google Pixel 10 je vybaven 12 GB pamětí RAM. Díky tomu běží rychle i s množstvím spuštěných aplikací.

S telefonem Pixel 10 je vše v dokonalé harmonii
Rozviňte svůj potenciál díky hodinkám Pixel Watch. Pro lepší srozumitelnost a soustředěnost připojte sluchátka Pixel Buds.

Přejděte bez váhání
Přeneste si veškerý obsah ze starého telefonu. Zabere to jen asi 20 minut.
![]()
Využijte svůj nový Pixel 10 naplno díky prémiovým službám Google

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pixel 10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0840353926905 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 12 GB |
| Operační systém: | Android |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 128 GB |
| Typ prístroja: | Mobilný telefón |
| Názov modelu: | Google Pixel 10 |
| Part Number: | GA09744-GB |
| Rok predstavenia: | 2025 |
| Modelové číslo: | GK2MP |
| Konfigurácia SIM: | Dual SIM |
| Slot na pamäťovú kartu: | Nie |
| Funkcie: | Bezdrôtové nabíjanie, Odomykanie tvárou, Rýchle bezdrôtové nabíjanie, Rýchle nabíjanie, Vlastná integrovaná AI |
| Typ: | dotykový displej |
| Uhlopriečka displeja: | 6,3" (16 cm) |
| Rozlíšenie displeja px: | 2424 × 1080 |
| Rozlíšenie displeja (štandard): | Full HD |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Vlastnosti displeja: | Gorilla Glass |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 120 Hz |
| Jemnosť displeja: | 422 PPI |
| Svietivosť displeja: | 3 000 Nitov |
| Tvar výrezu v displeji: | Kruh |
| Počet objektívov zadného fotoaparátu: | 3 × |
| Počet objektívov predného fotoaparátu: | 1 × |
| Rozlíšenie hlavného zadného fotoaparátu: | 48 Mpx |
| Svetelnosť zadného fotoaparátu: | f/1,73 |
| Rozlíšenie fotoaparátu s teleobjektívom: | 10,8 Mpx |
| Svetelnosť fotoaparátu s teleobjektívom: | f/3,1 |
| Rozlíšenie širokouhlého fotoaparátu: | 13 Mpx |
| Svetelnosť širokouhlého fotoaparátu: | f/2,2 |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 10,5 Mpx |
| Svetelnosť predného fotoaparátu: | f/2,2 |
| Stabilizácia obrazu: | Elektronická (EIS), Optická (OIS) |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 3840 × 2160 (4K Ultra HD) |
| Funkcie fotoaparátu: | Automatické zaostrovanie |
| Kapacita batérie: | 4 970 mAh |
| Max. výkon drôtového nabíjania: | 30 W |
| Max. výkon bezdrôtového nabíjania: | 15 W |
| Používateľsky vymeniteľná batéria: | Vstavaná batéria |
| Označenie procesora: | Google Tensor G5 |
| Bezdrôtové technológie: | Bluetooth, eSIM, GPS, NFC, WiFi |
| Dátové služby: | 5G, LTE (4G) |
| Typ hlavnej SIM karty: | Nano SIM |
| Typ vedľajšej SIM karty: | eSIM |
| Konektory: | USB-C |
| Senzory: | Barometer, Digitálny kompas (magnetický senzor), Gyroskop, Pohybový senzor (akcelerometer, G-senzor), Svetelný senzor |
| 3,5 mm Jack: | Nie |
| Príslušenstvo v balení: | Bez nabíjacieho adaptéra (nutné dokúpiť zvlášť), Nabíjací kábel (USB-C na USB-C) |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Integrovaná umelá inteligencia: | Google Gemini |
| 3D/AR: | 3D model + AR model v Android aplikácii, 3D model + AR model v iOS aplikácii |
| Energetická trieda: | B |
| Adaptér v balení: | Bez adaptéra |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Google Ireland Limited |
|---|---|
| Adresa : | Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ireland |
