Garmin Forerunner 55 Black
Kód: MBL0120486
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Garmin Forerunner 55

Designové chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Black jsou navrženy pro život v pohybu
Garmin Forerunner 55 Black nabízejí dokonalou kombinaci moderního designu a chytrých fitness funkcí pro sledování vašeho zdravotního stavu a měření pohybových aktivit – obzvláště pak běhu. Díky vodotěsnosti 5 ATM se o chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Black nemusíte bát, ani když vás při sportu zastihne nepřízeň počasí. Můžete se klidně vydat i do bazénu, nebo se s hodinkami sprchovat. Atraktivní vzhled hodinek Garmin Forerunner 55 Black doplňuje příjemný QuickRelease silikonový řemínek v černé barvě, který můžete libovolně vyměnit za řemínek s jinou barvou či materiálem tak, aby hodinky ladily se sportovním i formálním oblečením, či jinými módními doplňky. Pro dobré zobrazení všech důležitých informací mají hodinky barevný 1,04palcový displej. Pro přesné určení polohy nabízejí hodinky Garmin Forerunner 55 Black GPS, GLONASS, GALILEO.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Forerunner 55 Black
- Barevný 1,04palcový displej s rozlišením 208 × 208 px zaručí dobrou viditelnost na přímém slunci
- O pohodlné nošení se postará silikonový řemínek QuickRelease a hmotnost hodinek pouze 37 gramů
- Chytré hodinky mají zabudované GPS (GPS, Glonass, Galileo) a akcelerometr
- Hodinky vydrží fungovat až 14 dní v režimu chytrých hodinek a při zapnutém GPS vydrží až 20 hodin provozu (při sportovních aktivitách)
- Snímač srdečního pulzu měří váš puls na zápěstí
- V deníku Garmin Connect mohou ženy sledovat své zdraví (menstruační cyklus, těhotenství)
- Po propojení s vaším telefonem můžete sledovat počasí, ovládat přehrávání hudby a dostávat chytrá upozornění na příchozí emaily, zprávy a podobně
- Chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Black jsou kompatibilní s Android, iPhone
- Po aktivaci integrovaného GPS přímo v hodinkách Garmin Forerunner 55 můžete při sportovních aktivitách měřit přesnou vzdálenost, čas, či tempo/rychlost
- Garmin Forerunner 55 mají přesný senzor na měření pulzu na zápěstí
- Určitě oceníte, že přímo v hodinkách Garmin Forerunner 55 budete mít tréninková doporučení a návrhy běžeckých tréninků, které vám budou vytvořeny na míru
- Abyste získali komplexní přehled o vašich výkonech, tak chytré hodinky Garmin Forerunner 55 měří řadu důležitých dat, jakými jsou například vaše tempo/rychlost, vzdálenost, trasa, tepová frekvence VO2 a další
- V hodinkách Garmin Forerunner 55 budete mít k dispozici celou řadu sportovních profilů: chůze, běh, jízda na kole, plavání v bazénu a další
- Chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Black vydrží až dva týdny v režimu chytrých hodinek. Při běhu se zapnutou GPS bude zaručena až 20hodinová kapacita
Garmin Forerunner 55 Black jsou vytvořeny tak, aby se vám dobře běželo
Chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Black jsou lehké a právě proto se vám s nimi bude dobře sportovat, protože vás nebude na ruce nic tížit. Řemínek i pouzdro hodinek Garmin jsou vyrobeny z odolných a lehkých materiálů, které obstojí při náročných sportovních aktivitách i v náročných podmínkách. Garmin Forerunner 55 Black mají perforovaný silikonový řemínek dobře odvádějící vodu i pot.

Chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Black vám poskytnou vše potřebné na běh
Důležitým prvkem pro přesné zaznamenání vašeho výkonu je GPS přijímač. Právě proto disponují chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Black přesným, integrovaným GPS přijímačem pro měření vzdálenosti, času, délky trasy, či rychlosti/tempa. Přijímače přesně měří všechny metriky i při ostatních sportech (například cyklistika). Pro dosažení ideálního výkonu je také důležité, abyste znali svou tepovou frekvenci. O její měření se u hodinek Garmin Forerunner 55 Black postará snímač tepové frekvence na zápěstí. Váš puls bude měřit průběžně po celý den, díky čemuž dokáží hodinky určit zátěž organismu, klidový puls, nebo vaši zbývající tělesnou energii.
Hodinky vynikají i dalšími vymoženostmi, které vám usnadní trénink. Jde například o virtuálního běžeckého trenéra. Ten zvládne připravit individuální běžecké plány a poskytne vám bezplatné tréninky. Hodinky Garmin Forerunner 55 Black disponují i signalizací kadence, která vás ihned při běhu upozorní, pokud se dostanete mimo cílový rozsah. Hodinky dokonce mohou předpovědět váš výsledek na základě historie tréninků a aktuální sportovní úrovně. Tato funkce vám pomůže lépe se připravit na vaše další závody, nebo vám umožní lépe sledovat vliv tréninků na váš výkon. Součástí aktivního života je i důkladná regenerace. Proto mají chytré hodinky Garmin Forerunner 55 Black zabudovaného regeneračního asistenta, který vám po dokončení tréninku oznámí, jak dlouho by bylo ideální, abyste odpočívali před další zátěží.

S chytrými hodinkami Garmin Forerunner 55 Black budete moci jednoduše sledovat vaše tělesné zdraví
Hodinky Garmin Forerunner 55 Black budou po celý den sledovat vaši aktivitu počítáním kroků, měřením minut intenzivních aktivit a další údaje. Hodinky dokáží přibližně určit, jak se daří vašemu tělu. Funkce Body Battery totiž dokáže sledovat úroveň energie vašeho těla, díky čemuž si můžete naplánovat vaše sportovní aktivity, nebo například odpočinek. Garmin Forerunner 55 Black také dokáží zjistit váš biologický věk na základě vaší kondice a určí, zda je vaše tělo mladší, nebo starší, než váš skutečný věk. Chytré hodinky mohou sledovat i míru stresu. Pokud bude hodnota zvýšená, hodinky vás vyzvou k odpočinku při krátkém dechovém cvičení. Ženy mohou pomocí aplikace Garmin Connect přehledně sledovat svůj menstruační cyklus, nebo těhotenství.

Usnadněte si život přizpůsobením hodinek Garmin Forerunner 55 Black na svůj obraz
Jakmile spárujete váš chytrý telefon s chytrými hodinkami Garmin Forerunner 55 Black, můžete ihned získávat notifikace přímo z telefonu na příchozí zprávy, hovory, emaily a další. Vzhled ciferníku hodinek, přidání datových polí, nebo nové aplikace získáte přes obchod Connect IQ. Pokud rádi posloucháte hudbu, tak určitě využijete možnost ovládání přehrávání přímo z vašeho zápěstí pomocí hodinek Garmin Forerunner 55 Black. Po synchronizaci s aplikací Garmin Connect se nahrají vaše aktivity do aplikace a vy se tak můžete přidat do neustále rostoucí webové komunity, kde můžete sdílet vaše úspěchy, soutěžit, nebo komunikovat s ostatními.

Obchod Connect IQ
Otevřená platforma Connect IQ je určena pro aplikace vývojářů třetích stran, takže zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které vám pomohou přizpůsobit si chytré hodinky Garmin Forerunner 55 na míru vašim potřebám. K dispozici jsou stylové ciferníky, fitness aplikace, hudební online platformy, praktické nástroje, zábavné hry a podobně.

Garmin Forerunner 55 Black používají rychloupínací řemínky QuickRelease
Díky vyměnitelným řemínkům s rychloupínacím mechanismem QuickRelease můžete přizpůsobit vzhled chytrých hodinek Garmin Forerunner 55 Black svému stylu. Jednoduše vyjměte řemínek pomocí posunutí osičky a nasaďte jiný. K dispozici jsou silikonové, kožené, nebo kovové řemínky v různých barevných provedeních.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Forerunner |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0753759279639 |
| Kompatibilní OS: | Android, iOS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Určenie: | Unisex |
| Značka: | Garmin |
| Part Number: | 010-02562-10 |
| Modelová rada: | Forerunner 55 |
| Max. výdrž batérie: | 336 h (14 d) |
| Verzia kompatibilného OS: | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 14.0, Android 15.0, Android 4.4, Android 5.0, Android 6.0, Android 7.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10, iOS 11, iOS 12, iOS 13, iOS 14, iOS 15, iOS 16, iOS 17, iOS 18, iOS 9 |
| Tvar ciferníka: | Okrúhly |
| Uhlopriečka displeja: | 1,04" |
| Rozlíšenie displeja px: | 208 × 208 |
| Typ displeja: | Transflektívny MIP |
| Sklíčko: | Chemicky tvrdené |
| Veľkosť puzdra: | 42 mm |
| Materiál puzdra: | Plast |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Vodotesnosť: | 50 m (5 ATM) |
| Spôsob ovládania: | Ovládanie tlačidlami |
| Hmotnosť: | 37 g |
| Bezdrôtová technológia: | ANT+, Bluetooth, GPS |
| Senzory a hardvér: | Galileo, GLONASS, Vibrácie |
| Športové aktivity: | Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga |
| Funkcia merania športu: | Detekcia začatia aktivity, Intervalový tréning, Krokomer, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Tepové zóny, Úroveň regenerácie tela, Výpočet kalórií, Vzdialenosť |
| Zdravotné funkcie: | Meranie úrovne stresu, Monitoring spánku, Sledovanie menštruačného cyklu, Upozornenie na srdcové problémy |
| Smart funkcie: | Hľadanie mobilu, Obchod s aplikáciami, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia |
| Meranie pulzu hrudným pásom: | Áno |
| Sledovanie polohy a trasy: | Pomocou GPS v hodinkách |
| Notifikácie z telefónu: | E-mail, Kalendár, Messenger, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, Prichádzajúci hovor, SMS, Sociálne siete, WhatsApp |
| OS hodiniek: | Vlastný OS výrobca |
| Jazyk mobilnej aplikácie: | Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina |
| Jazyk rozhrania: | Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina |
| Farba ramienka: | Čierna |
| Materiál remienka: | Silikón |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Min. obvod zápästia: | 12,6 cm |
| Max. obvod zápästia: | 20,3 cm |
| Typ zapojenia: | 20 mm Quick Release |
| Bežná výdrž batérie: | 336 h (14 d) |
| Interné úložisko: | Nie |
| Súčasť balenia: | Dobíjací kábel (USB-A) |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Garmin Würzburg GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Leightonstraße 7, 97074 Würzburg, Nemecko |
| E-mail : | EUResponsiblePerson@garmin.com |
