Garmin Forerunner 165, Mist Grey/Whitestone
Kód: MBL0154653
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Garmin Forerunner 165
Garmin Forerunner 165 jsou chytré hodinky vhodné pro všechny, které baví elektronika, sport a mají styl. Hodinky chrání chemicky tvrzené sklíčko. AMOLED displej s úhlopříčkou 1,2" zobrazí různé informace. Její vzhled primárně tvoří kulatý ciferník. Během nákupů můžete platit pohodlně přes Garmin Pay. Hmotnost hodinek je 39 g.
Smart hodinky Garmin Forerunner 165 vás príjemne prekvapia
Chytré hodinky Garmin Forerunner 165 Black/Slate Grey jsou inteligentní hodinky kompatibilní s operačním systémem Android a iOS. S ostatními zařízeními se spojí prostřednictvím Bluetooth, ANT+ a GPS. Funkce monitoringu spánku vás upozorní na poměr hlubokého spánku a bdění a poradí, jak dosáhnout pravidelnějších hodnot, abyste přes den měli více energie. Nechybí jim dokonce ani vnitřní úložiště, které má kapacitu 4 GB. Jazykem mobilní aplikace smart watch Garmin je čeština, angličtina, němčina, maďarština a slovenština.

Smart hodinky vás zdvihnú z gauča
Inteligentní hodinky Garmin Forerunner 165 jsou vhodné pro sledování vašich sportovních aktivit, jako je běh, cyklistika, fitness, chůze, jóga, outdoor, plavání a turistika. Krokoměr má neustále pod dohledem vaši pohybovou aktivitu díky statistice, která zaujme každého. Funkce na měření tepu je navíc zárukou pro správné vymezení tepové zóny a pomáhá vám ke zvýšení efektivity vašich aktivit. Výpočet spálených kalorií vám pomůže s udržením optimálního příjmu potravy. Např. při běhání je neocenitelné měření rychlosti a tempa vaší aktivity. Dotykové hodinky dokonce do mapy vyznačí vaši trasu. Aby toho nebylo málo, nabídnou také měření hladiny saturace krve kyslíkem.

Kľúčové funkcie smart hodiniek Garmin Forerunner 165
- Smart hodinky vhodné pro ženy i muže jsou užitečným doplňkem pro každodenní život
- Možno je spárovat s Androidem i iOS
- Potěší i tradiční hodinkové funkce, jako hledání mobilu, navigace, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí a obchod s aplikacemi
- Sportovní funkce chytrých hodinek Garmin: krokoměr, tepová frekvence, detekce zahájení aktivity, vzdálenost, záznam trasy, výpočet kalorií, rychlost, tepové zóny, vychozené patra, intervalový trénink, tempo a úroveň regenerace těla
- Operační systém hodinek: vlastní OS výrobce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Forerunner |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0753759326609 |
| Kompatibilní OS: | Android, iOS |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Smart hodinky |
| Určenie: | Unisex |
| Značka: | Garmin |
| Part Number: | 010-02863-21 |
| Max. výdrž batérie: | 264 h (11 d) |
| Verzia kompatibilného OS: | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 14.0, Android 15.0, Android 7.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 13, iOS 14, iOS 15, iOS 16, iOS 17, iOS 18 |
| Tvar ciferníka: | Okrúhly |
| Uhlopriečka displeja: | 1,2" |
| Rozlíšenie displeja: | 390 × 390 px |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Sklíčko: | Chemicky tvrdené |
| Veľkosť puzdra: | 43 mm |
| Materiál puzdra: | Plast |
| Farba puzdra: | sivá |
| Vodotesnosť: | 50 m (5 ATM) |
| Spôsob ovládania: | Ovládanie tlačidlami |
| Hmotnosť: | 39 g |
| Bezdrôtová technológia: | ANT+, Bluetooth, GPS |
| Typ NFC platby: | Garmin Pay |
| Senzory a hardvér: | Barometer, Galileo, GLONASS, Gyroskop, Kompas, Oxymeter, Teplomer okolitej teploty, Vibrácie |
| Športové aktivity: | Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga, Outdoor, Plávanie, Turistika |
| Funkcia merania športu: | Detekcia začatia aktivity, Intervalový tréning, Krokomer, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Tepové zóny, Úroveň regenerácie tela, Vyjdené poschodia, Výpočet kalórií, Vzdialenosť, Záznam trasy |
| Zdravotné funkcie: | Meranie saturácie kyslíka v krvi, Meranie úrovne stresu, Monitoring spánku, Sledovanie menštruačného cyklu, Upozornenie na srdcové problémy |
| Smart funkcie: | Hľadanie mobilu, Navigácia, Obchod s aplikáciami, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia |
| Meranie pulzu hrudným pásom: | Áno |
| Sledovanie polohy a trasy: | Pomocou GPS v hodinkách |
| Notifikácie z telefónu: | E-mail, Kalendár, Messenger, Prichádzajúci hovor, SMS, Sociálne siete, WhatsApp |
| Správy: | Prednastavené odpovede na správy (iba Android) |
| OS hodiniek: | Vlastný OS výrobca |
| Jazyk mobilnej aplikácie: | Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina |
| Jazyk rozhrania: | Angličtina, Čeština, Maďarčina, Nemčina, Slovenčina |
| Farba ramienka: | sivá |
| Materiál remienka: | Silikón |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Typ zapojenia: | 20 mm Quick Release |
| Interné úložisko: | Áno |
| Kapacita úložiska: | 4 GB |
| Súčasť balenia: | Dobíjací kábel (USB-C) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Garmin Würzburg GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Leightonstraße 7, 97074 Würzburg, Nemecko |
| E-mail : | EUResponsiblePerson@garmin.com |
