Eliptický trenažér Stepper - GymBeam
Kód: GYM115093
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Eliptický trenažér Stepper – moderní kardio stroj s 24 úrovněmi zátěže pro efektivní trénink celého těla
Eliptický trenažér Stepper je ideální volbou pro každého, kdo chce posunout svou domácí fitness rutinu na vyšší úroveň. Tento spolehlivý kardio stroj na hubnutí nabízí plynulý a přirozený pohyb s délkou kroku 18 palců (cca 45,7 cm), díky čemuž účinně zapojíte svaly horní i dolní poloviny těla, podpoříte hubnutí a zlepšíte celkovou vytrvalost. Velkou výhodou je možnost vybrat si z 24 digitálně nastavitelných úrovní zátěže. Trénink si tak snadno a rychle upravíte přesně podle svých aktuálních cílů, ať už plánujete lehké regenerační vyjetí, nebo pořádně intenzivní intervalový trénink.
Tento domácí eliptický trenažér je vybaven přehledným displejem, na kterém můžete sledovat své klíčové metriky, jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepová frekvence. Svůj tep si navíc snadno změříte pomocí integrovaných snímačů na pevných vnitřních madlech. Při tréninku si ale můžete vybrat i velká pohyblivá madla, díky kterým efektivně zapojíte i paže a zádové svalstvo. Bytelná konstrukce s čistou hmotností 64 kg zaručuje skvělou stabilitu i při náročnějším tempu a pyšní se nosností až 120 kg. Tomuto orbitreku nechybí ani praktická transportní kolečka na přední straně, díky kterým trenažér po cvičení snadno přesunete, kamkoli potřebujete. Vybavte si domácí posilovnu tímto všestranným strojem a udělejte další krok ke své vysněné formě!

Eliptický trenažér Stepper a jeho výhody
- efektivní eliptický trenažér pro domácí kardio
- nabízí 24 digitálně nastavitelných úrovní zátěže
- délka kroku je 18 palců (cca 45,7 cm)
- přehledný displej měří čas, rychlost, vzdálenost i kalorie
- disponuje pohyblivými madly i pevnými madly se snímači tepu
- celkové rozměry stroje jsou 160 × 66,8 × 170 cm
- praktický držák na láhev umístěný na středovém sloupku
- čistá hmotnost konstrukce je 64 kg
- maximální nosnost je 120 kg
- vybaven transportními kolečky pro snadnou manipulaci
- ideální pro začátečníky i pokročilé sportovce
Vlastnosti eliptického trenažéru
| Technické parametry | |
|---|---|
| Odpor | magnetický |
| Počet stupňů zátěže | 24, digitální regulace |
| Napájení | ze sítě (adaptér 12V / 1,5A) |
| Hmotnost setrvačníku | 5 kg |
| Funkce počítače | čas, rychlost, vzdálenost, tepová frekvence, kalorie |
| Snímače tepové frekvence | ano |
| Délka kroku | 45,72 cm |
| Výška kroku | 31 cm |
| Rozestup nášlapů | 23,5 cm |
| Nastavení nášlapu | ne |
| Maximální hmotnost uživatele | 120 kg |
| Rozměry krabice | 165,5 × 56 × 78,5 cm |
| Rozměry trenažéru | 160 × 66,8 × 170 cm |
| Hmotnost včetně balení | 78 kg |
| Hmotnost trenažéru | 64 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácí trénink ostatní |
|---|---|
| Hmotnosť netto: | 64.000000 |
| Materiál: | 96% bavlna, 4% elastan |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
