Dyson Supersonic HD07 Origin Nickel/Copper
Kód: DBL0172409
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 5025155117859 |
| Stav: | nový |
| Typ prístroja: | Fén na vlasy |
| Part Number: | 113312-01 |
| Príkon: | 1 600 W |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Počet teplôt: | 4 |
| Dĺžka prívodného kábla: | 2,7 m |
| Nadstavce: | Koncentrátor |
| Funkcie: | Ionizácia, Regulácia prúdenia vzduchu, Regulácia teploty |
| Vlastnosti: | 360° otočný kábel, Poistka proti prehriatiu, Vysokorýchlostný |
| Hmotnosť: | 618 g |
| Príslušenstvo: | Pútko na zavesenie |
| Farba: | Modrá, Zlatá |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
