Bosch Svinovací metr 5 m/16 stop s klipem na tužku
Kód: 1600A02Z9Y
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Svinovací metr 5 m / 16 stop
Používateľské výhody náradia
- Snadné, přesné měření s intuitivní funkcí automatického zajištění a úrovní přesnosti MID II
- Pásmo s nylonovým povlakem široké 22 mm nabízí stabilitu až na 2 metry
- Praktická spona na tužku pro snadné značení jednou rukou
- Ergonomický a odolný kryt s měkkými úchopovými plochami pro snadnou práci bez vyklouznutí z ruky
- Obousměrný háček metru a plochý koncový doraz zaručují vyšší komfort
- Praktické přenášení a používání díky kovové sponě na opasek
Ruční nářadí Bosch DIY - příslušenství pro kutily
Měření jednodušší: přesný svinovací metr Bosch s praktickými funkcemi pro různé měření v domácnosti
Odolný svinovací metr Bosch je jediným potřebným nářadím pro měření a značení, při malování a rozmanitých jiných měřicích pracích v domácnosti i kolem ní. Umožňuje mimořádně přesné měření s úrovní přesnosti MID II. Funkce automatického zajištění poskytuje vyšší úroveň komfortu díky stabilitě pro rychlé měření krátkých a dlouhých vzdáleností. Odolné pásmo Bosch s nylonovým povlakem široké 22 mm nabízí stabilitu až na 2 metry. Praktická spona na tužku usnadňuje značení jednou rukou a je vhodná pro všechny tužky průměru do 11 mm. Tento odolný svinovací metr je vybaven velkými, ergonomickými měkkými úchopovými plochami pro vyšší kontrolu a vyšší komfort. Praktický obousměrný háček metru lze použít pro rychlé zachycení metru na povrchy. S ohledem na vyšší flexibilitu při měření od zadní hrany je toto univerzální nářadí navrženo s plochým koncovým dorazem. Kovová spona na opasek umožňuje praktické přenášení.
Objednávací číslo Bosch
1600A02Z9Y
1 600 A02 Z9Y
1.600.A02.Z9Y
EAN
4053423254457
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřící přístroje |
|---|---|
| EAN: | 4053423254457 |
| Normy: | Zhoda CE podľa smernice EÚ: 2014/32/EÚ |
| Povrchová úprava píly/noža: | Nylón |
| Vyčnievanie noža (max.): | 2 m |
| Rozmery noža (dĺžka × šírka)): | 5 m x 22 mm |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 90 x 43 x 77 mm |
| Hmotnosť: | 0,290 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
