Bosch Sponkovačka papíru pro PTK 3,6 LI
Kód: 1600A0018C
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Efektivní sešívání až 60 listů papíru
- Poskytuje stabilitu a pevné uchycení pro bezpečné umístění sešívačky na jakýkoli stůl
- Snadno se připojuje
- Pro použití se sponkovačkou Bosch PTK 3,6 LI
zelené Hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Objednací číslo Bosch
1600A0018C
1 600 A00 18C
1.600.A00.18C
EAN
3165140742849
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| EAN: | 3165140742849 |
| Balení: | karton |
| Hmotnosť: | 0,037 kg |
| Dĺžka: | 182 mm |
| Šírka: | 64 mm |
| Výška: | 28 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
