Bosch Kamenické kladivo 1000 g
Kód: 1600A02ZA4
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Kameníkovské kladivo 1000 g
Uživatelské výhody nářadí
- Silné kladivo s hlavou z vysoce kvalitní uhlíkové oceli
- Špičková efektivita úderu a menší vibrace díky sklolaminátovému jádru
- Snadná manipulace a účinný úder díky symetrické konstrukci hlavy o hmotnosti 1000 g
- Optimální síla a optimální ovládání díky ergonomické rukojeti s měkkým úchopem
- Ideální nářadí na renovace a sekání
- Podle norem: ISO 15601; DIN 1193
Ruční nářadí Bosch DIY - příslušenství pro kutily
Kameníkovské kladivo Bosch pro náročné práce kategorie DIY, jako jsou renovace, bourání a mnoho dalšího
Kameníkovské kladivo Bosch o hmotnosti 1 000 g pro použití v kategorii DIY vyžadující sílu, které by mělo být součástí každé sady nářadí. Díky složení z vysoce kvalitní uhlíkové oceli (50-58 HRC) toto kladivo Bosch umožňuje silné údery. Je vybaveno sklolaminátovým jádrem, takže údery jsou účinnější a vzniká méně vibrací. Navrženo s ohledem na snadnou manipulaci a účinný úder díky symetrické konstrukci hlavy o hmotnosti 1 000 g. Ergonomická rukojeť s měkkým úchopem je mimořádně praktická při používání se sekáčem, protože zvyšuje kontrolu nad nářadím a umožňuje optimální přenos síly a snadné používání.
Objednávací číslo Bosch
1600A02ZA4
1 600 A03 2VA
1.600.A02.ZA4
EAN
4053423254419
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kladiva |
|---|---|
| EAN: | 4053423254419 |
| Materiál: | #55CS (uhlíková oceľ) |
| Normy: | ISO 15601 |
| Hmotnosť hlavy: | 1000 g |
| Tvrdosť hlavy: | 50-58 HRC |
| Typ rukoväti: | Sklenené vlákna |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 260 x 95 x 40 mm |
| Hmotnosť: | 1,220 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
