Bosch Zahradní vysavač a fukar UniversalGardenTidy 2300
Kód: 06008B1002
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Podšitý ramenný pás, zberný vak 45 l, rúra vysávača, dýza dúchadla
Používateľské výhody náradia
- Mimoriadne nízka hladina hluku 99 dB (A): znížená hladina akustického výkonu až o 75 % (ProSilence)
- Flexibilná údržba záhrady: funkcia 3 v 1 zahŕňa ofukovanie, vysávanie a drvenie
- Jednoduché a rýchle prechody medzi jednotlivými režimami, bez nástrojov s rýchloupínacím mechanizmom
- Zberný vak s rýchlym uvoľňovaním je vybavený vrstvou odpudzujúcou vlhkosť a nečistoty
- Malý, ľahký a ergonomický, s vynikajúcou ovládateľnosťou v záhrade
zelené záhradné náradie Bosch DIY - náradie do záhrady pre domácich majstrov
Práca s náradím
Univerzálne čistenie záhrad bez vyrušovania susedov
Vhodný na každé použitie.
Funkcie a výhody UniversalGardenTidy 2300
Flexibilná údržba záhrady 3 v 1
Ofukovanie, vysávanie, drvenie – prepínanie medzi režimami je rýchle a ľahké.
Deflektory nečistôt odpudzujúce vlhkosť
Zberný vak s rýchlym uvoľňovaním je vybavený deflektormi nečistôt odpudzujúcimi vlhkosť.
Flexibilná údržba záhrady 3 v 1
Odolný kovový ventilátor/veľká špirála na ľahké uvoľňovanie nečistôt
Plne variabilná rýchlosť
Plne variabilná rýchlosť, v režime ofukovania aj vysávania
Neuveriteľný výkon a menej hluku
Technológia ProSilence umožňuje vysoký výkon a zníženie hluku o 75 %
Objednávacie číslo Bosch
06008B1002
0 600 8B1 002
0.600.8B1.002
EAN
4059952577159
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače listí a fukary |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952577159 |
| Balení: | karton |
| Príkon motora: | 1.600 - 2.300 W |
| Menovitý príkon, min.: | 1.600 W |
| Menovitý príkon, max.: | 2.300 W |
| Variabilná rýchlosť prúdenia vzduchu: | 165 – 285 km/h |
| Objemový prietok: | 160 l/s |
| Hmotnosť (záhradné dúchadlo): | 3,4 kg |
| Hmotnosť (záhradný vysávač): | 4,7 kg |
| Zberný vak: | 45 l |
| Redukcia množstva lístia: | 12:1 |
| Dĺžka: | 670 mm |
| Šírka: | 230 mm |
| Výška: | 1150 mm |
UniversalGardenTidy 2300
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
